fbpx

O NAS

Home / Blog / O NAS

 JAK PRACUJEMY 😉

 

Możliwość spędzania życia nad morzem  – to przywilej, go for more…

Kim jesteśmy?  Grupą ludzi skupiających się wokół myślenia „outside the box.

Aktywnie i niekonwencjonalnie zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, starając się skutecznie tworzyć lepszą jakość tego zawodu. Specjalizujemy się w obsłudze klientów z segmentu premium oczekujących obsługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że oprócz znajomości branży nieruchomości, dobrze rozumiemy biznes – zdarza nam się, w trosce o dobro klienta, spierać się z inwestorem wskazując istotne, z naszego punktu widzenia, szanse i zagrożenia danej inwestycji czy lokalizacji. Dzięki tej unikatowej mieszance, stworzyliśmy na trójmiejskim rynku markę rozpoznawalną i szanowaną w środowisku biznesowym. Wielu naszych klientów z powodzeniem prowadzi biznesy w rekomendowanych przez nas lokalizacjach. W biznesie hołdujemy zasadzie SUKCES = LUDZIE, dlatego współpracując z nami o obydwie strony tego równania nie musisz się martwić.

A bunch of people focused on  „outside the box” kind of thinking.As estate agents, we are all about unconventional and efficient working, constantly willing to create a higher quality of our services. We specialise in high profile customers and properties.Thanks to our knowledge about the property market and the business we have already created a brand which is well-known in the Tri-city area, and  we can recommend you the best locations for your business.Our prior rule is that „SUCCESS = PEOPLE”, so whilst cooperating with us  there  is no need to worry about any of these two aspects.

 
 (as you can see) we speak English. Please call us at + 48 505-982-082
 
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału w serwisie YouTube, gdzie można obejrzeć nieruchomości. Warto zasubskrybować kanał aby być na bieżąco z interesującymi lokalizacjami, które szukają nowych właścicieli https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA?

PRZYKŁADOWE PREZENTACJE NA YOUTUBE/ check our YT channel

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE 3D / 3D Interiors

http://wnetrza3d.pl/realizacje/marina/1361 SPRZEDANE

 http://wnetrza3d.pl/realizacje/marina/2099 SPRZEDANE

http://wnetrza3d.pl/realizacje/marina/1280 SPRZEDANE

http://wnetrza3d.pl/realizacje/marina/1047 SPRZEDANE

http://wnetrza3d.pl/realizacje/marina/1151 SPRZEDANE

 http://wnetrza3d.pl/realizacje/marina/2204  W SPRZEDAŻY

http://wnetrza3d.pl/realizacje/marina/2098  W SPRZEDAŻY

 

Please follow and like us:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial