fbpx

SPRZEDANY ! HOSTEL W CENTRUM GDYNI

KAPITALNA OFERTA INWESTYCYJNA – NA SPRZEDAŻ BUDYNEK z SZEŚCIOMA MIESZKANIAMI  –  APARTAMENTY POD WYNAJEM w CENTRUM GDYNI !

ŚWIETNA LOKALIZACJA – 400 metrów do DWORCA GDYNIA GŁÓWNA , 20 MINUT SPACEREM do BULWARU NADMORSKIEGO, PLAŻY I MARINY JACHTOWEJ !

Gotowy biznes na sprzedaż – wyposażony i umeblowany budynek z sześcioma zadbanymi mieszkaniami jednocześnie przyjmujący 45 gości (13 pokoi) pod wynajem krótko i długoterminowy oraz budynek pomocniczy z częścią dzienną ogólnodostępną dla gości i biurem – recepcją.

Całość na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 363m2 z własnym parkingiem.

BUDYNEK GŁÓWNY (6 samodzielnych mieszkań 1x 5-pokojowe, 3 x 2-pokojowe, 2 x 1-pokojowe)

WYSOKI PARTER 73m2 – 2 mieszkania (38m2 – 2 pokoje, kuchnia, łazienka, 23m2 – pokój z aneksem kuchennym, łazienka)

I PIĘTRO 82m2 – 2 mieszkania (34m2 – 2 pokoje, kuchnia, łazienka, 38m2 – 2 pokoje, kuchnia, łazienka)

II PIĘTRO 24m2 – mieszkanie pokój z aneksem kuchennym, łazienka

PRZYZIEMIE 70m2 – 5-pokojowe mieszkanie, kuchnia, łazienka, 5 pokoi

BUDYNEK POMOCNICZY 61m2 z ogólnodostępna część dzienna dla gości z kominkiem, kanapami, TV SAT oraz oddzielne biuro- recepcja.

STAN TECHNICZNY – BARDZO DOBRY

Każde mieszkanie posiada:

– wyposażoną własną kuchnię lub aneks kuchenny (nowoczesna i funkcjonalna zabudowa kuchenna, zmywarka, płyta kuchenna, lodówka, pralka, dzbanki bezprzewodowe i naczynia kuchenne)

– nowoczesną łazienkę wykończoną w glazurze

– nowe okna PCV, posadzki w pokojach wyłożone panelami

– część dzienną i sypialną wyposażoną w nowe funkcjonalne meble i TV SAT (telewizor w każdym pokoju)

– bezprzewodowy szybki internet i telewizję kablową

– oddzielne opomiarowanie prądu, ciepła i wody

Budynek IV kondygnacyjny o łącznej powierzchni użytkowej 303m2 został wybudowany w 1935 roku, w roku 2015 został przeprowadzony kapitalny remont – elewacji, dachu, wymieniono wszystkie instalacje i  wydzielono 6 samodzielnych mieszkań, które zostały wyremontowane i wyposażone w nowe meble i sprzęty. Budynek wybudowany z pełnej cegły, ciepła woda i ogrzewanie centralne z własnej kotłowni gazowej.

ZALETY

– świetna lokalizacja w centrum Gdyni, blisko dworca Gdynia Główna i stacji SKM, morza i plaży,

 bardzo dobry stan techniczny – ładna nowa elewacja, jasne, nowoczesne wnętrza i świetnie rozwinięty rynek wynajmu mieszkań w Trójmieście sprawiają, że mieszkania cieszą się dużą popularnością zarówno przy wynajmie długo jak i krótkoterminowym.

– przy wynajmie mieszanym osiągalna stopa zwrotu wynosi ponad 10%

– gotowy biznes nie wymagający dodatkowych nakładów

SPRZEDAŻ z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM !
  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.