fbpx

SPRZEDANY S O L D ! JASTRZĘBIA GÓRA – GOTOWY BIZNES – CAŁOROCZNY PENSJONAT BED & BREAKFAST NAD MORZEM

SPRZEDANY S O L D ! JASTRZĘBIA GÓRA – GOTOWY BIZNES – CAŁOROCZNY PENSJONAT BED & BREAKFAST NAD MORZEM

Zadbany rodzinny pensjonat z 14 komfortowymi pokojami z łazienkami, jadalnią dla gości, kuchnią, własnym parkingiem, mieszkaniem dla Właściciela – świetnie położony 5 minut od morza i plaży (700 metrów) w Jastrzębiej Górze.

Działający, całoroczny pensjonat mogący jednocześnie przyjąć 45 gości, z własnym ogrodzonym parkingiem i placem zabaw dla dzieci, nie wymaga żadnych nadkładów finansowych.

Budynek IV-kondygnacyjny o powierzchni 781m2 położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 731m2.

PARTER: recepcja, hol wejściowy, kuchnia i stołówka dla gości – dwie sale konsumpcyjne z wyjściem do ogrodu, bawialnia dla dzieci, toaleta, kotłownia olejowa, dodatkowo kominek z płaszczem wodnym, pomieszczenia gospodarcze.

I PIĘTRO: 5 pokoi z łazienkami ( 3 x 3-osobowe, 2 x 4-osobowe), sala gier

II PIĘTRO: 5 pokoi z łazienkami ( 3 x 3-osobowe, 2 x 4-osobowe), pomieszczenie na pościel

III PIĘTRO: 2 pokoje z łazienkami (3-osobowy i 4-osobowy), apartament 2-pokojowy który można przeznaczyć na mieszkanie dla Właściciela- salon z wyposażonym aneksem kuchennym i jadalnią, sypialnia, łazienka, dodatkowo na poddaszu można wygospodarować kolejne 2 pokoje dla gości.

Stan techniczny – bardzo dobry, słoneczne i przestronne pokoje o dużym metrażu, zadbane i komfortowe, wyposażone w nowe wykładziny dywanowe, meble, lodówki, telewizory, na górnych kondygnacjach pokoje mają widok na morze ! W częściach wspólnych na posadzkach położono kafle, w pokojach nową wykładzinę dywanową, łazienki wykonane są w glazurze, okna plastikowe. Budynek jest ocieplony, dach kryty blachodachówką, dwie bramy wjazdowe na posesję gwarantują wygodę przy parkowaniu samochodów gości.

Pensjonat jest całoroczny, posiada centralne ogrzewanie z własnej kotłowni olejowej (piec CO Buderus) i dodatkowo kominek z płaszczem wodnym oraz 1000-litrowy zasobnik na ciepłą wodę. Bezpośrednio przy posesji znajduje się gaz co umożliwia zmianę kotłowni na gazową. Wszystkie media miejskie – woda, kanalizacja i prąd. Cała posesja jest ogrodzona, ścieżki komunikacyjne są wybrukowane, oprócz zadbanej zieleni znajduje się tutaj plac zabaw dla dzieci i parking dla gości pensjonatu.

 
  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.