fbpx

WYNAJĘTE ! Gratka dla Restauratorów ! Jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Gdyni – restauracja w centrum, blisko morza, u podnóża Kamiennej Góry –  wykończona i wyposażona w standardzie premium, z pełną kuchnią i klimatyzacją , z ogródkiem letnim

Gratka dla Restauratorów !
Jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Gdyni – restauracja w centrum, blisko morza, u podnóża Kamiennej Góry –  wykończona i wyposażona w standardzie premium, z pełną kuchnią i klimatyzacją , z ogródkiem letnim  – do wynajęcia !

To jest oferta wynajmu gotowej restauracji – całe wyposażenie zarówno kuchni jak i sali restauracyjnej zaaranżowane przez Pierwszą Restauratorkę w Polsce  czaka na Ciebie 🙂

Klimatyzowany lokal o powierzchni 157m2 położony jest na parterze luksusowej inwestycji ART DECO , w sąsiedztwie innych znanych i lubianych restauracji.
Lokal posiada przeszkloną ogrodem zimowym całą ścianę od strony ulicy, do której przylega letni ogródek, dwupoziomową sale restauracyjną wyposażoną w standardzie premium, stanowisko concierge, bar, toalety dla gości i oczywiście świetnie wyposażoną nowoczesną -przeszkloną kuchnię (goście widza jak kucharze przygotowują zamówione dania) z zapleczem socjalnym i drugim wyjściem dla dostaw.
Ogrzewanie CO miejskie.

WYPOSAŻENIE W STANDARDZIE PREMIUM to m.in. :
– zabudowany bar
– kryształowe żyrandole
– stoły, krzesła i kanapy
– stolik concierge

WYPOSAŻENIE KUCHNI  to m.in. :
– granitowy blat na wydawce
– wanna do gotowania Sous vide
– piec konwekcyjny
– kostkarka i łuskarka do lodu
– zmywarko-wyparzarka
– lodówki w tym 8 szt lodówek na wina i napoje oraz lodówka na na ryby
– lampy grzewcze
– termo-mix
– kuchnia 6-palnikowa elektryczna

Restauracja posiada własny system monitoringu z 8 kamerami i wbudowane nagłośnienie sali konsumpcyjnej.

Restauracja jednocześnie może przyjąć 52 gości oraz dodatkowo 12-16 latem w zewnętrznym ogródku letnim.
Lokal posiada zgodę na sprzedaż i spożycie alkoholu.

 

 
  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.