fbpx

NADMORSKI PENSJONAT w KARWI

6 maja 2019

SPRZEDANE !

NADMORSKI PENSJONAT w KARWI – ŚWIETNA LOKALIZACJA ok. 300 metrów OD PLAŻY I MORZA możesz kupić wyłącznie w @Marina w Świecie Nieruchomości zadzwoń 517 320 605

Na sprzedaż działający nadmorski pensjonat z 18 pokojami z łazienkami, z własnym parkingiem i z możliwością dalszej rozbudowy !

PENSJONAT
Wolno stojący budynek , 2 piętrowy o powierzchni 367m2 położony na ogrodzonej działce 1146m2, w sąsiedztwie nadmorskich pensjonatów, kilka minut piechotą do piaszczystej nadmorskiej plaży.

W budynku znajduje się 18 pokoi, każdy z własną łazienką, ogólnodostępna kuchnia i kotłownia gazowa.
Pokoje: 2-osobowe – 6szt, 3-osobowe – 6 szt i 4-osobowe – 6 szt, łącznie pensjonat przyjmuje jednorazowo 50 gości.
Każdy pokój wyposażony jest w meble, lodówkę, TV oraz łazienkę z natryskiem i wc.
Budynek wybudowany w 2000r, ocieplony, dach kryty blachą, okna PCV, na posadzkach kafle, balkony wyłożone terakotą, ogrzewanie CO gazowe.
Wszystkie media miejskie: gaz, woda, kanalizacja i prąd.

POSESJA
Cała posesja jest ogrodzona, zagospodarowana z wydzielonym parkingiem dla gości, placem zabaw dla dzieci, częścią grillową z murowanym Grillem dla gości i altaną.
Działka o powierzchni 1146m2 płaska w kształcie prostokąta 33m x 35m, objęta jest MPZP który pozwala na dalszą rozbudowę obiektu:
Jednostka 9 MN – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, dopuszczalna funkcja mieszkalno-pensjonatowa,
– wysokość zabudowy – do 1,5 kondygnacji naziemnych (do 10,0 m od poziomu terenu do kalenicy).
– powierzchnia zabudowy – do 25% powierzchni działki.

Narożne położenie budynku i duża działka stwarza wiele możliwości rozwoju – działkę można nie tylko dodatkowo zabudować drugim budynkiem lub rozbudować istniejący, ale również zwiększyć atrakcyjność pensjonatu, budując np. zewnętrzny basen czy inne atrakcje dla gości spędzających tu wakacje.
Dodatkowo można dokupić sąsiednią działkę o powierzchni 450m2.

LOKALIZACJA
Świetna nadmorska lokalizacja w znanym i lubianym nadmorskim kurorcie Karwi, w odległości zaledwie ok. 300 metrów od szerokiej piaszczystej plaży i morza, najbliższe sąsiedztwo to pensjonaty i domy wczasowe, dojazd drogą asfaltową, ostatnie 20 metrów drogą utwardzoną.