fbpx

23 czerwca 2020

DWOREK z WŁASNYM STAWEM i PARKIEM NA POMORZU GDAŃSKIM NA SPRZEDAŻ wyłącznie w Marina w Świecie Nieruchomości zadzwoń 517320605
TO TYLKO 50 km od GDAŃSKA czyli 40minut Autostradą Bursztynową A1

 

Przedwojenny Dworek na Kociewiu koło Pelplina, na Pomorzu Gdańskim, urzekający pięknem i prostotą, otaczającą naturą i powiewem wolności i niezależności , tutaj poczujesz prawdziwe znaczenie słowa DOM.
Cała posiadłość zajmuje powierzchnią 2,828 ha – to przepiękny teren – park, staw z tatarakiem 1800m2, kwitnące rododendrony, drzewa i krzewy ozdobne, zróżnicowane ukształtowanie terenu podkreśla piękno tego miejsca.
Dworek o powierzchni 795m2, wybudowany został z wyjątkowej cegły – – pochodzącej z cegielni, która produkowała nieopodal cegłę i dachówkę między innymi na potrzebę odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie, z mansardowym dachem pokrytym karpiówką, z pięknym reprezentacyjnym wejściem do części głównej – salonowej, czeka na konesera – pasjonata piękna, który go doceni i o niego zadba
Dworek ma dwie kondygnacje naziemne i jedną podziemną (podpiwniczenie).
Kiedyś, w latach swojej świetności podzielony był na dwie części, pierwszą w której mieszkali właściciele oraz drugą przeznaczoną dla służby.
Ze wszystkich okien roztacza się bajkowy widok na okolicę a z okien północnej elewacji – widok na staw, który zajmuje powierzchnię 1800m2 oraz na park, w którym znajduje się m.in. sad ok 50 drzewek owocowych : jabłonie, grusze, śliwy, czereśnie, wiśnie, orzech włoski.
Gmina jest w trakcie opracowywania planu miejscowego, który prawdopodobnie będzie przewidywał zabudowę mieszkaniową.
Dojazd drogą asfaltową, ostatnie kilkadziesiąt metrów drogą utwardzoną.
Media: prąd (do działki jest doprowadzona jest siła 2 kable po 125 kW w 2 skrzynkach energetycznych na granicy działki) i woda z gminnego wodociągu.
MOŻLIWOŚCI:
– Twój nowy dom
– agroturystyka
– dom spokojnej starości
– obiekt restauracyjno-hotelowy np. sala weselna
– Twój pomysł

Jeżeli szukasz swojego uroczyska, w bliskiej odległości od Trójmiasta, koniecznie zobacz to miejsce !
Cena: 1 000 000zł – POLECAM !