fbpx

1 lipca 2022

Działka o powierzchni 1170m2 płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach 38 x 31m w zielonej, ekologicznie czystej okolicy – w ładnym otoczeniu z rzadką nową zabudową jednorodzinną.
Wokół zielono, widokowo, w „bezpiecznej” odległości znajdują się ładne i nowoczesne pojedyncze domy tych, którzy docenili tę spokojną, nadmorską lokalizację.

Działka budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego o następujących parametrach:
– zabudowa wolnostojąca
– wysokość do 9 metrów (dwie kondygnacje naziemne)
– podpiwniczenie
– powierzchnia zabudowy do 15% powierzchni działki (ok. 175m2)
– powierzchnia biologicznie czynna 50%
– dach 2-spadowy

Dojazd drogą asfaltową, ostatnie kilkadziesiąt metrów drogą utwardzoną.
Media bezpośrednio w drodze przylegającej do działki – prąd, woda, kanalizacja, natomiast gaz w odległości ok. 150m.

To idealna propozycja pod Twój dom, – do mieszkania na stałe lub wakacyjnie zaledwie 5 km do morza i pięknego klifu w Jastrzębiej Górze, czy do płaskich piaszczystych plaż we Władysławowie, w Karwi lub w Dębkach.
Wokół typowo rekreacyjne nadmorskie tereny, spokojnie i zielono, dla amatorów wycieczek rowerowych cała sieć ścieżek rowerowych zarówno w kierunku Półwyspu Helskiego ja ii Trójmiasta.

Strzelno po kaszubsku Strzelëno to wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Puck, mijacie ją jadąc na plażę w Jastrzębiej Górze czy w Karwi, znajdują się tu sklepy, szkoła, przychodnia zdrowia i neogotycki kościół z 1831 roku z XVIII-wiecznym wyposażeniem wnętrz.

Do najbliższej plaży w Jastrzębiej Górze jest ok 5 km, do Pucka ok 10 km i do Trójmiasta ok 40km.