fbpx

12 lipca 2022

100 metrów od nadmorskiej plaży ! CAŁOROCZNY KAMERALNY PENSJONAT Z WŁASNĄ RESTAURACJĄ – JASTRZĘBIA GÓRA CENTRUM możesz kupić wyłącznie w Marina w Świecie Nieruchomości zadzwoń 517320605

LOKALIZACJA Fantastyczna lokalizacja w centrum Jastrzębiej Góry niecałe 100m od zejścia na plażę – na sprzedaż całoroczny, funkcjonujący, dochodowy kameralny zadbany pensjonat z własnym parkingiem. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 540m2 położony na działce 238 m2. Budynek z 2006 roku, 3-kondygnacyjny z 12-toma pokojami na wynajem (każdy pokój z łazienką i balkonem) oraz działającą i cieszącą się dużym powodzeniem restauracją nie tylko wśród gości z pensjonatu ale również osób przebywających w sąsiednich pensjonatach, z kompletnie wyposażoną kuchnią i zapleczem odebranym przez SANEPiD.

PRZYZIEMIE: kuchnia i zaplecze kuchenne (obierak, chłodnie, myjka, magazyny kuchenne z windą łączącą ten poziom z parterem), pokoje dla pracowników, łazienka, pomieszczenia gospodarcze, kotłownia olejowa z zasobnikiem 400l na ciepłą wodę (budynek posiada przyłącze gazowe), zaplecze socjalne.

PARTER: recepcja, sala restauracyjna, toalety dla gości restauracji, zaplecze kuchenne

I PIĘTRO: 4 pokoje z łazienkami i balkonami

II PIĘTRO: 4 pokoje z łazienkami i balkonami

III PIĘTRO: 2 apartamenty 2-pokojowe z łazienkami i balkonem/ tarasem Pensjonat sprzedawany jest z wyposażeniem, wszystkie pokoje są umeblowane, wyposażone w telewizory, lodówki, dzbanki bezprzewodowe, WI-FI, każdy pokój posiada balkon lub taras oraz własną łazienkę. STAN TECHNICZNY Pensjonat jest zadbany , właściciele na bieżąco wykonują potrzebne remonty, na posadzkach w częściach ogólnodostępnych w holach i na schodach położona jest terakota, łazienki wykończone w glazurze, w pokojach posadzki wyłożone są wykładziną dywanową i panelami. Budynek z 2006 r wybudowany z pustaka , ocieplony styropianem elewacja pokryta tynkiem oraz klinkierem, okna plastikowe, dach kryty blacho dachówką, Balkony wyłożone kaflami, kute balustrady.

MEDIA Wszystkie media miejskie – gaz, woda, kanalizacja, prąd, ogrzewanie centralne olejowe, budynek posiada również doprowadzony gaz. PLAN MIEJSCOWY Teren, na którym znajduje się pensjonat objęty jest obowiązującym planem miejscowym 25MN/U – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej, bez ustalania proporcji pomiędzy funkcjami o następujących parametrach: – dopuszcza się:zabudowę jednorodzinną, usługi turystyki (hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, apartamenty wczasowe, pozostałe obiekty zakwaterowania turystycznego oraz mieszkania integralnie związane z prowadzoną działalnością gospodarczą – maksymalna wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej – 100%; – minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej w odniesieniu do powierzchni działki budowlanej – 0%; – intensywność zabudowy – minimalna: 0, maksymalna: 5,0; w przypadku realizacji kondygnacji podziemnej dopuszcza się maksymalną intensywność zabudowy: 6,0; – maksymalna wysokość zabudowy: 12 m; dla istniejących budynków o wysokości przekraczającej 12m dopuszcza się rozbudowę o maksymalnej wysokości nowych elementów zabudowy, jak dla budynków rozbudowanych; – formy zabudowy – dowolne;

Obecnie pensjonat prosperuje w okresie letnim, ale posiada centralne ogrzewanie, więc może funkcjonować przez cały rok, tym bardziej, że położony jest niemal nad samym morzem w ścisłym centrum modnego nadmorskiego kurortu w sąsiedztwie hotelu SZAFIR. Kapitalna propozycja dla szukających gotowego biznesu i bliskości morza i plaży ! Pensjonat posiada stałych gości doceniających rewelacyjną lokalizację przy plaży ! Wyjątkowa lokalizacja w ścisłym centrum turystycznym Jastrzębiej Góry w sąsiedztwie morza i plaży, nadmorskiej promenady !