fbpx

„WZGÓRZE MARZEŃ” – NADMORSKIE CAŁOROCZNE NOWOCZESNE DOMY WAKACYJNE

10 maja 2019

„WZGÓRZE MARZEŃ” – NADMORSKIE CAŁOROCZNE NOWOCZESNE DOMY WAKACYJNE możesz kupić wyłącznie w Marina w Świecie Nieruchomości zadzwoń 517320605

Nowa, kameralna, gotowa do zamieszkania nadmorska inwestycja – „Wzgórze Marzeń” w pobliżu jednej z najpiękniejszych polskich plaż – I ETAP już w sprzedaży !

„Wzgórze Marzeń” to kompleks nadmorskich nowoczesnych całorocznych domów w zabudowie bliźniaczej, położony w sąsiedztwie lasu, pięknych zielonych terenów rekreacyjnych i ok. 3 km od pięknej nadmorskiej piaszczystej plaży w Dębkach.
Bardzo ładnie zagospodarowany kompleks zajmuje ogrodzony teren o powierzchni 3790m2, I ETAP to 8 domów w zabudowie bliźniaczej – gotowy do użytkowania, II ETAP to kolejne 8 domów – obecnie w trakcie budowy.

Nowoczesne domy, bardzo ładne architektoniczne, piętrowe, o powierzchni użytkowej 62m2, każdy dom posiada wybrukowany słoneczny taras i ogródek i miejsce parkingowe.
PARTER 32m2: salon z aneksem kuchennym 25m2, toaleta
PIĘTRO 30m2: 2 pokoje z balkonem i łazienka
Każdy domek posiada pomieszczenie gospodarcze, idealne np. na rowery, w którym przewidziano kotłownię gazową.

Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim obejmującym m.in. :
– ściany wewnętrzne tynki gipsowe malowane farbą akrylową na biało
– stolarka okienna PCV 3-szybowe w kolorze antracyt, parapety z konglomeratu marmurowego
– drzwi wejściowe antywłamaniowe
– centralne ogrzewanie elektryczne konwektorowe oraz instalacja gazu ziemnego
– instalacja elektryczna , wodno-kanalizacyjna, naziemnej telewizji cyfrowej

Stan techniczny: domy wybudowane z gazobetonu, ocieplone 15cm warstwą styropianu i pokryte tynkiem mineralnym i malowanym farbą silikonową, dach ocieplony 30 cm warstwą wełny mineralnej pokryty blachą panelową (trapezową) w kolorze antracytowym, budynek osadzony jest na podwójnej płycie żelbetowej ocieplonej spod spodu styrodurem o grubości 20cm.

Teren kompleksu jest ogrodzony i zagospodarowany, drogi dojazdowe wykonane są z kostki brukowej, miejsca postojowe ażurowe przepuszczalne, tarasy zewnętrzne domów wykonane są z kostki brukowej, brama wjazdowa na teren kompleksu przesuwna przygotowana do automatycznego otwierania.

Piękna nadmorska lokalizacja – do pięknej piaszczystej plaży w Dębkach ok. 3 km , do Jeziora żarnowieckiego ok. 5 km, do Trójmiasta 50km.

KUP SWÓJ WYMARZONY WAKACYJNY DOM NAD MORZEM w NADMORSKIM KAMERALNYM KOMPLEKSIE WZGÓRZE MARZEŃ” !