fbpx

BUDYNEK MIESZKALNO-USŁUGOWY W REDZIE

Home / Komercyjne / BUDYNEK MIESZKALNO-USŁUGOWY W REDZIE

NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY, WOLNO STOJĄCY BUDYNEK MIESZKALNO-USŁUGOWY w REDZIE !

Na sprzedaż nowoczesny III kondygnacyjny wolnostojący obiekt mieszkalno-usługowy wybudowany z myślą o połączeniu funkcji mieszkalnej z usługową czy produkcyjną.

Budynek o powierzchni użytkowej 685,20m2 położony na ogrodzonej działce 1592m2, składa się z części mieszkalnej i części usługowej, każda  jest niezależna z odrębnym wejściem.

BUDYNEK – WOLNOSTOJĄCY 685,20m2 3-kondygnacje

DWUPOZIOMOWA CZĘŚĆ MIESZKALNA 209m2:

POZIOM DOLNY 106m2: przestronny i słoneczny salon z otwartą zabudowaną kuchnią z wyspą kuchenną i częścią jadalną 56m2, sypialnia 15m2, duża łazienka 15m2, hol

POZIOM GÓRNY 103m2: 4 duże pokoje, każdym ok. 16m2 powierzchni, duża łazienka 11m2 garderoba

CZĘŚĆ USŁUGOWO – PRODUKCYJNA 477m2 położona na parterze z przeszklonym, reprezentacyjnym wejściem, recepcja, pomieszczenia biurowo-socjalne, hala magazynowa 260m2 z dwoma bramami wjazdowymi.

STAN TECHNICZNY- obiekt wybudowany w 2015r do niewielkiego odświeżenia

Część usługowa – fundamenty żelbetowe, ściany zewnętrzne wzniesione z pustaka, ocieplone 15cm warstwą styropianu i otynkowane tynkiem silikonowym, dach nad częścią magazynową o konstrukcji żelbetowej, w hali posadzka betonowa, drzwi wejściowe aluminiowe, dach izolowany styrodurem (spieniony polistyren – ekologiczny) i pokryty masą bitumiczną.

Część mieszkalna –  komfortowa, starannie i nowocześnie wykończona – do niewielkiego odświeżenia, na posadzkach w części dziennej położono kafle, w pokojach panele podłogowe, łazienki wykonane w glazurze, okna 3-komorowe PCV, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, schody wewnętrzne łączące oba poziomy mieszkalne obłożone zostały drewnem

Media miejskie: woda, kanalizacja, prąd, ogrzewanie centralne z własnej kotłowni piecem na pelet, dojazd asfaltowy, ostanie kilkadziesiąt metrów drogą utwardzoną.

Całość posesji ogrodzona z dużą automatyczną bramą wjazdową z własnym dużym wybrukowanym  parkingiem

W MPZP nieruchomość położona jest w strefie rzemiosła produkcyjnego z funkcją mieszkalną.

WALORY

Świetne połączenie komfortowego wolnostojącego domu z częścią usługową idealną na hurtownię, siedzibę firmy, nieuciążliwą produkcję, stolarnię, ale również całość można przeznaczyć zmieniając jego dotychczasową funkcję na jakąkolwiek inną działalność np.biura, warsztat samochodowy, działalność gastronomiczno-rozrywkową – dom weselny

Nowa cena: 1 200 000 PLN

POLECAM !
Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.

Please follow and like us:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial