fbpx


DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY W CENTRUM GDYNI

GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIE ! DO WYNAJĘCIA DUŻY, KLIMATYZOWANY LOKAL BIUROWY 210 m2

Do wynajęcia duży, klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 210,60  m2, położony na V piętrze reprezentacyjnego, monitorowanego i chronionego  całodobowo biurowca z cichobieżnymi  windami oraz kontrolą dostępu,  położonego w gdyńskim Śródmieściu, w pobliżu Portu, blisko Skweru Kościuszki i ulicy Świętojańskiej, ok 10 minut pieszo do dworca PKP i SKM, w otoczeniu innych biurowców, sklepów, lokali usługowych i gastronomicznych (pełna infrastruktura handlowo – usługowa!). 

Rozkład pomieszczeń: 7 samodzielnych jasnych i przestronnych pomieszczeń biurowych, zaplecze socjalne z nową kuchnią, WC damskie i męskie, hol.

Stan techniczny: bardzo dobry – lokal był niedawno remontowany, na podłogach w pomieszczeniach położono wykładzinę dywanową, w pomieszczeniu socjalnym oraz w WC gres, sufity są podwieszane, lokal  jest klimatyzowany, ogrzewanie z sieci miejskiej. Istnieje możliwość wynajęcia powierzchni reklamowej na dachu budynku. Przed budynkiem znajdują się płatne miejsca postojowe.  Zapewniony jest dostęp do pełnej infrastruktury teleinformatycznej.

Rewelacyjna lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni w sąsiedztwie ulicy Świętojańskiej oraz Skweru Kościuszki –  idealne miejsce na każdy rodzaj działalności biurowej ub nieuciążliwej działalności usługowej !

CENA: 8845 zł  netto (42 zł/m2)  + 10% (części wspólne) + opłaty eksploatacyjne (18zł/m2 netto) + KAUCJA

 

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC333675
Rynek: wtórny
Cena: 8 845 PLN
Pow. całkowita: 210.6 m²
Cena za m²: 42 PLN
Liczba pokoi: 7
Liczba pięter: 6
Opis budynku
Rodzaj budynku: Biuro
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 1935
Bezpieczeństwo
Ochrona: Tak
Recepcja: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO miejskie
Umeblowane: Nie

Opiekun oferty  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.