fbpx


DO WYNAJĘCIA LOKAL POD GABINETY MEDYCZNE

DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY DOSTOSOWANY DO DZIAŁALNOŚCI MEDYCZNEJ

Lokal parterowy, z niezależnym wejściem i z podjazdem dla wózków inwalidzkich, położony na parterze biurowca w Śródmieściu Gdyni, w sąsiedztwie Placu Kaszubskiego, ul. Świętojańskiej; w pobliżu liczne przystanki autobusowe, ok 10 minut do dworca PKP/ SKM Gdynia Główna.

Rozkład pomieszczeń:  przestronny hol z recepcją, 8 gabinetów z oknem i umywalką lub  z możliwością podłączenia umywalki, zaplecze socjalne, 3 toalety w tym jedna dostosowana do osób z niepełnosprawnościami i z prysznicem, pomieszczenie na odpady medyczne, pomieszczenie gospodarcze.
Stan techniczny: bardzo dobry  – lokal nie wymaga nakładów finansowych,  kilka  lat temu przeszedł gruntowny remont: na podłogach w pomieszczeniach położono  kafle i linoleum, sufity są podwieszane,  w lokalu jest okablowanie strukturalne, ogrzewanie z sieci miejskiej.

Biurowiec posiada własny parking (dodatkowo płatny).
Świetna lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni z pełną infrastrukturą handlowo-usługową – idealna na  przychodnię, poradnię zdrowia psychicznego, gabinety medycyny estetycznej, fizjoterapii etc.

 WOLNY OD ZARAZ !

CZYNSZ NAJMU: 10 979 zł  netto (42 zł/m2)  + opłaty eksploatacyjne (18zł/m2 netto, w tym ogrzewanie), dodatkowo  prąd wg wskazań licznika, woda i wywóz odpadów 

 

Parametry nieruchomości
Nr oferty:EC919642
Rynek:wtórny
Cena:10 979 PLN
Pow. całkowita:261.4 m²
Cena za m²:42 PLN
Liczba pokoi:9
Liczba pięter:6
Opis budynku
Rodzaj budynku:Biuro
Stan budynku:bardzo dobry
Rok budowy:1935
Bezpieczeństwo
Ochrona:Tak
Recepcja:Tak
Alarm:Tak
Standard
Ogrzewanie:CO miejskie
Umeblowane:Nie
Parking/Garaż
Parking:Tak
  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.