fbpx

GDYNIA CENTRUM LOKAL Z WIDOKIEM NA MORZE

Home / Komercyjne / GDYNIA CENTRUM LOKAL Z WIDOKIEM NA MORZE

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA BEZPOŚREDNIO PRZY BULWARZE NADMORSKIM w GDYNI !

TWOJA FIRMA w NAJPIĘKNIEJSZEJ  LOKALIZACJI !

Do wynajęcia luksusowy lokal użytkowy z widokiem na morze, położony na parterze w kameralnym, komfortowym budynku rewelacyjnie położonym bezpośrednio przy Bulwarze Nadmorskim w Gdyni

Lokal o powierzchni 125m2 z przeszklonym wejściem i  bezpośrednio z ogrodu (drugie wejście z wewnątrz domu), powierzchnia open space, gabinet,  zaplecze socjalne, toalety

Lokal łatwy i oszczędny w utrzymaniu, ogrzewanie gazowe – wodne podłogowe w całym domu, wszystkie media miejskie.Świetna i prestiżowa lokalizacja pod usługi wymagające luksusowej oprawy – salon SPA, gabinet lekarski czy kosmetyczny, kancelaria prawna, jednym słowem – Twoja firma w unikalnej lokalizacji.

Posesja jest ogrodzona z własnym parkingiem.

Lokal znajduje się w nowoczesnym wolno stojącym  budynku z 2016 roku, wykończonym w wysokim standardzie.

Dominująca biel budynku kontrastująca z błękitem morza, duże przestrzenie, komfort i nowoczesność, widok na morze podkreślają prestiż i wyjątkowość tego miejsca.

LOKALIZACJA – bezkonkurencyjna przy Bulwarze Nadmorskim

Wyjątkowa lokalizacja,  bezpośrednio nad morzem, bezpośrednio przy Bulwarze Nadmorskim w Gdyni.

Wygodna lokalizacja na co dzień, oprócz cudownego sąsiedztwa morza w zasięgu ręki znajduje się centrum Gdyni

– bogata infrastruktura handlowo – usługowa: liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, puby, kluby

– do reprezentacyjnej ul. Świętojańskiej –  mniej niż 10 minut spacerem

– Urząd Miasta Gdyni, Teatr Miejski, Teatr Muzyczny, Marina Jachtowa – mniej niż 10 min spacerem

– Hotel Nadmorski  z bogatą ofertą zabiegów SPA, sauną i siłownią – mniej niż  2 minuty spacerem

– Klub tenisowy „ARKA” – 3 minut spacerem

– CH Rivera w Gdyni, stacja SKM Wzgórze Świętego Maksymiliana  – mniej niż kwadrans spacerem

ZALETY i MOŻLIWOŚCI

Jedyna i niepowtarzalna lokalizacja bezpośrednio nad morzem a jednocześnie w centrum Gdyni

– do prowadzenia nieuciążliwej działalności w bezpośrednim sąsiedztwie morza podziwiania morza w najszczęśliwszym mieście w Polsce 🙂 , tutaj może być Twoja kancelaria prawna, biuro architektoniczne, salon SPA czy inna wymagająca prestiżu, nowoczesności i wyjątkowego otoczenia.

– możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni usługowej i mieszkalnej

Czynsz: 5 500 zł + media

WOLNY OD ZARAZ – POLECAM !

 
Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.

Please follow and like us:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial