fbpx


GDYNIA ORŁOWO – BUDYNEK USŁUGOWY DO WYNAJĘCIA

Do wynajęcia od zaraz budynek usługowo-biurowy położony w pasie nadmorskim Gdyni – Orłowie.

Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni 270m2 położony na działce 218m2 z 3 naziemnymi miejscami parkingowymi dedykowanymi Najemcy.

Każda kondygnacja ma powierzchnię ok. 90m2
PARTER: wejście bezpośrednio z ulicy przez przeszklone aluminiowe drzwi wejściowe, dwa duże pomieszczenia, każde po ok. 40m2 do dalszej części budynki jest  zainstalowany zamek szyfrowy – kontrola dostępu. Ten poziom ma dodatkowe drugie wyjście.
I PIĘTRO: część biurowa z 4 gabinetami, toaletą i aneksem kuchennym
PIWNICA: duża otwarta przestrzeń doświetlona światłem dziennym
Poziom piwnicy i parteru oprócz schodów połączone są niewielką windą towarową.
Wysokość pomieszczeń 3 metry..

Wszystkie media miejskie – gaz, woda, kanalizacja prąd.
Ogrzewanie centralne gazowe.
Budynek jest wyposażony w wentylację mechaniczną i instalację alarmową.
Budynek jest ocieplony, mansardowy dach kryty dachówką, na posadzkach w części handlowej położone są kafle i wykładzina przemysłowa , w części biurowej panele podłogowe, łazienka wykończona w glazurze

Budynek przeznaczony na nieuciążliwą działalności gospodarczą – usługi, handel czy produkcja, świetnie sprawdzi się tutaj hurtownia, produkcja np. szwalnia z showroomem czy produkcja gastronomiczna z cateringiem lub inna, studio fotograficzne czy dźwiękowe, agencja reklamowa czy drukarnia lub po prostu magazyn w bardzo dobrej lokalizacji.

Wygodna i prestiżowa lokalizacja w nadmorskim Orłowie, blisko komunikacji miejskiej (autobus, trolejbus, SKM), szybki dojazd do Sopotu, Gdańska i do Obwodnicy Trójmiasta, blisko do plaży i molo w Orłowie.

Czynsz: 6000zł brutto + opłaty za media wg. zużycia
WOLNY OD ZARAZ – POLECAM !

.

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC438250
Rynek: wtórny
Cena: 6 000 PLN
Pow. całkowita: 270 m²
Cena za m²: 22 PLN
Powierzchnia działki: 218 m²
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Rodzaj budynku: Usługowy
Stan budynku: dobry
Bezpieczeństwo
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: gazowe
Internet: Tak
Umeblowane: Cześciowo
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.