fbpx


Hotel przy plaży w Sopocie na sprzedaż

LUKSUSOWY BUTIKOWY HOTEL PRZY PLAŻY w SOPOCIE NA SPRZEDAŻ !
Wyjątkowa lokalizacja nad brzegiem morza, tuż przy plaży, wyjątkowa architektura, wyjątkowy design – wyjątkowe miejsce – pewna i stabilna inwestycja

Na sprzedaż świetnie zorganizowany, prosperujący butikowy hotel w Sopocie, rewelacyjnie położony przy nadmorskiej plaży.
Hotel oferuje swoim gościom nie tylko noclegi, ale również strefę SPA, doskonałe posiłki w hotelowej restauracji, wyposażoną sale konferencyjną, ogród oraz hotelowy bar i lobby na popołudniową kawę czy spotkania biznesowe, które w fantastycznej atmosferze hotelu zawsze kończą się sukcesem.
Hotel –  nowoczesna bryła budynku jak i dopieszczone w najdrobniejszych szczegółach wnętrza – zostały zaprojektowane przez jednego z najlepszych Trójmiejskich architektów, a efekt finalny przeszedł najśmielsze oczekiwania; zaaranżowane ze smakiem wnętrza, luksus, wygoda, sprawiają że hotel ma stałych, powracających gości, ceniących jakość i doskonałą obsługę, spędzających tu nie tylko wakacje, ale każdą wolną chwilę w Sopocie – najpiękniejszym kurorcie nad polskim morzem.
Hotel przystosowany jest również dla grup zorganizowanych, organizuje zjazdy, sympozja i konferencje dla firm.

PARAMETRY
Powierzchnia budynku 880m2
Powierzchnia działki 922m2
Ilość pokoi 21
Winda
Restauracja
Bar
Lobby
Strefa SPA
Sala konferencyjna
Ogród
Parking
Plaża

STAN TECHNICZNY
Hotel nie wymaga żadnych nakładów finansowych, jest nowoczesny, wygodny i luksusowy, 4 kondygnacje hotelu łączy cichobieżna winda a dekoracyjne elementy wystroju doskonale połączyły marmur, granit, szkło i drewno, najwyższej jakości meble oraz wyposażenie całego obiektu..

POKOJE i APARTAMENTY
Komfortowa przestrzeń, kameralna atmosfera
Hotel oferuje noclegi w luksusowych pokojach z łazienkami oraz w apartamentach , przestronnych (20-30m2), świetnie wyposażonych, design pokoi nie przypomina wnętrz hotelowych – jest to raczej wystój luksusowej rezydencji w której każdy z nas chciałby mieszkać.
Każdy pokój oprócz wysokiej jakości mebli (łóżko sypialniane, stół z krzesłami, biurko, szafa, sejf, lodówka, suszarka) posiada codzienne wyposażenie dla gości – ręczniki, szlafroki, papcie, kosmetyki etc

RESTAURACJA i BAR
Serwują wyśmienite posiłki i przekąski w ciągu dnia dla gości przygotowywane w kuchni hotelowej, popołudniową kawę i fantastyczną lemoniadę  – niezbędną w upalne sopockie lato.

STREFA RELAKSU
Fantastyczna lokalizacja hotelu przy sopockiej plaży zapewnia naturalną strefę relaksu non stop –  na pięknej, szerokiej piaszczystej plaży, na sopockim molo czy na kultowym Monciaku –  ale oczywiście właściciel hotelu zadbał  o strefę relaksu również w hotelu – co kto lubi – sauna, bar hotelowy czy ogród – są do dyspozycji gości.

PARKING
Hotel zapewnia swoim gościom monitorowany hotelowy parking.

LOKALIZACJA
Lokalizacja najlepsza z możliwych
– tuż przy plaży
– kilka kroków do molo
– kilka kroków do Mariny Jachtowej mogącej pomieścić ponad 100 jednostek żaglowych i motorowych
– kilka kroków do reprezentacyjnej ulicy  Bohaterów Monte Cassino, popularnego Monciaka, z kafejkami, restauracjami, klubami i sklepami

STOPA ZWROTU – 6%
OBŁOŻENIE  w skali roku 80%

Cena: 39 900 000zł netto
PEWNA I STABILNA INWESTYCJA – POLECAM !
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC355707
Rynek: wtórny
Cena: 39 900 000 PLN
Pow. całkowita: 880 m²
Cena za m²: 45 341 PLN
Powierzchnia działki: 922 m²
Liczba pokoi: 24
Liczba pięter: 3
Opis budynku
Rodzaj budynku: Hotel
Stan budynku: bardzo dobry
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Recepcja: Tak
Wideodomofon: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO miejskie
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.