fbpx

KAMERALNY PENSJONAT NAD BRZEGIEM JEZIORA

Home / Komercyjne / KAMERALNY PENSJONAT NAD BRZEGIEM JEZIORA

OKAZJA ! NA SPRZEDAŻ KAMERALNY PENSJONAT Z BASENEM  I ORANŻERIĄ NAD BRZEGIEM JEZIORA ŻARNOWIECKIEGO !

Prawdziwa gratka dla koneserów i miłośników natury, sportów wodnych i wędkarzy  – gotowy biznes !

Na sprzedaż działający całorocznie komfortowy i kameralny pensjonat o powierzchni 1200m2 położony na ogrodzonej posesji o powierzchni 2490m2 z basenem, oranżerią, dwoma niezależnymi murowanymi domkami dla gości, przystanią i bezpośrednim dostępem do jeziora z bardzo ładną plażą i  z własną infrastrukturą dla gości.

Co najważniejsze obiekt posiada własną przystań na jeziorze z przepięknym  bajkowym nadbrzeżem  nad Jeziorem Żarnowieckim w otulinie lasów  oddalony jest  zaledwie 45 km od Trójmiasta i 21 km od szerokiej piaszczystej plaży w Dębkach.

Ogrodzona działka o powierzchni 2490 m2 jest w pełni zagospodarowana z miejscami wypoczynkowymi i atrakcjami  dla gości-  grill, plac zabaw wszystko otoczone piękną zielenią.  Na działce oprócz głównego budynku z basenem i oranżerią znajdują się dwa domki dla gości każdy o powierzchni ok. 30m2.

Pensjonat działający,  w pełni wyposażony – gotowy do przyjmowania gości przez cały rok.

Pomieszczenie do przechowywania łódek i motorówek znajduje się na terenie posesji ok. 2 metry od brzegu jeziora. Właściciele prowadzą również wypożyczalnię sprzętu wodnego. 

BUDYNEK GŁÓWNY o powierzchni 1200m2 składa się:

Przyziemie: duża sala bankietowa ok 70m2, dwa pokoje gościnne, pomieszczenia socjalno – gospodarcze.

Parter: część prywatna właścicieli, którzy  mieszkają tutaj przez cały rok składająca się z bardzo dużego 70 metrowego salonu z kominkiem, sypialni i łazienki, część restauracyjna – kuchnia z jadalnią gdzie wydawane są posiłki dla gości. Na parterze znajduje się również  72 metrowy basen o wymiarach 12m x 6m głęboki 1,4m do dyspozycji gości z  przebieralnią, cudowna oranżeria oraz pomieszczenia socjalno- gospodarcze. Na tym poziomie znajduje się niezależny pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Pierwsze piętro:  5 pokoi z łazienkami i balkonami każdy przyjmuje od 2 do 5 osób,

Drugie piętro: 5 pokoi z łazienkami i balkonami każdy przyjmuje od 2 do 5 osób oraz ogólnie dostępna część wypoczynkowa dla gości z pięknym widokiem na jezioro,

Obiekt przyjmuje jednocześnie 50 gości.

Dodatkowo na terenie posesji znajdują się dwa piętrowe domki wolno stojące  dla gości o powierzchni ok 30 m2 każdy,  w pełni wyposażone każdy z aneksem kuchennym i łazienką

Stan techniczny bardzo dobry – hole, korytarze, klatka schodowa i schody wykonano z granitu, pozostałe posadzki wyłożone są gresem i dobrej jakości panelami podłogowymi,  a balustrady wykonane są ze stali nierdzewnej, wszystkie łazienki z prysznicem wyłożone są glazurą. Pensjonat ocieplony styropianem 10, a całość pokryta tynkiem akrylowym. Na ceramicznym dachu znajdują się 23 kolektory słoneczne , które dostarczają ciepłą wodę na basen oraz wszystkie pokoje. W budynku znajduję się kotłownia na węgiel. Właściciele dbają o pensjonat na bieżąco dokonują wszelkich napraw.

To miejsce to prawdziwy raj dla wędkarzy i nie tylko, miłośnicy sportów wodnych też nie będą narzekać na nudę – piękne jezioro pełne szczupaków czeka, tak jak las, ścieżki rowerowe czy skanseny – to Idealne miejsce na odpoczynek. Stali goście rezerwują pokoje z dużym wyprzedzeniem, pensjonat ma przez cały rok duże obłożenie.

Okoliczne atrakcje:

– jezioro w zasięgu ręki i wzroku (obiekt położony jest nad samym brzegiem)
– stadnina koni w Białejgórze 6km,
– do morza i pięknych plaż: 12km – Dębki, 15km – Karwia, 20km – Jastrzębia Góra.
– Półwysep Helski 25km,
– Łeba, ruchome wydmy – 20km.
– Wejherowo z zabytkową kalwarią – 15km,
– Trójmiasto – Gdynia 40km, Sopot 50km, Gdańsk 65km,
– zamek w Krokowej 10km,
– Dworek Bychowo 8km,

 Atrakcyjnie położony całoroczny komfortowy pensjonat z basenem nad samym Jeziorem Żarnowieckim otoczony lasem czeka na Ciebie – nie przegap okazji !

Cena:  3 990 000 PLN (obejmuje pełne wyposażenie obiektu i bazę stałych gości)

POLECAM !
Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.

Please follow and like us:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial