fbpx


Klimatyzowany lokal handlowy w centrum Gdyni

NAROŻNY ŚWIETNIE WYEKSPONOWANY KLIMATYZOWANY LOKAL HANDLOWY W ŚCISŁYM CENTRUM GDYNI !

Do wynajęcia świetnie wyeksponowany parterowy narożny lokal, z dużymi witrynami na całej ścianie, z wejściem bezpośrednio z ulicy – w ścisłym centrum Gdyni przy jednej z najruchliwszych handlowych ulic – przy  ulicy Starowiejskiej , czyli w miejscu o dużym natężeniu ruchu zarówno pieszego jak i samochodowego, z mnogością i różnorodnością sklepów, kawiarni i restauracji.

Lokal o powierzchni całkowitej 205m2, z czego 149m2 to sala sprzedażowa, przestronna i bardzo dobrze doświetlona światłem dziennym z dużymi witrynami na całej ścianie, 56m2 to zaplecze socjalne (toaleta, miejsce na aneks kuchenny, serwerownia i podręczny magazynek)

Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym – jest klimatyzowany, ma podwieszanie sufity, olbrzymie aluminiowe witryny wychodzące na ul Starowiejską i Władysława IV, na posadzkach znajduje się profesjonalna wykładzina dywanowa.
Ogrzewanie CO miejskie.
Dużą zaletą są niskie koszty utrzymania – opłaty wyłącznie za zużyte media.

Lokal jest idealnym miejscem do prowadzenia działalności handlowej czy usługowej, na pewno sprawdzi się tutaj sklep większości branż, usługi finansowe czy ubezpieczeniowe (lokal spełnia standardy sektora bankowego), usługi kosmetyczne czy fryzjerskie jak również – to bardzo dobra lokalizacja dla branży medycznej, zarówno pod gabinety lekarskie, laboratorium medyczne jak i pod aptekę.


Ścisłe centrum, to najlepsza lokalizacja dla Twojej firmy, miejsce które codziennie mijają tłumy turystów i mieszkańcy Gdyni na trasie dworzec Gdynia Główna – plaża i Bulwar Nadmorski, wokół sklepy, restauracje, blisko przystanki komunikacji miejskiej MZK , SKM i PKP Gdynia Główna

Czynsz: 10 500zł – POLECAM !

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC159799
Rynek: wtórny
Cena: 10 500 PLN
Pow. całkowita: 205 m²
Cena za m²: 51 PLN
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 5
Opis budynku
Rodzaj budynku: Kamienica
Stan budynku: bardzo dobry
Standard
Ogrzewanie: CO miejskie
Internet: Tak
Umeblowane: Nie
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.