fbpx


LOKAL BIUROWY GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIE

BIURO DO WYNAJĘCIA W ŚCISŁYM CENTRUM GDYNI

Do wynajęcia  lokal biurowy  o  łącznej powierzchni 81,9 m2  składający się z 3 pomieszczeń o powierzchniach 32,20 m2, 18,30 m2 oraz 31,40 m2 położony na II piętrze komfortowego biurowca z windą zlokalizowanego w ścisłym, biznesowym centrum Gdyni w sąsiedztwie Placu Kaszubskiego.
Istnieje możliwość zwiększenia powierzchni  o sąsiednie biuro o powierzchni 28,8 m2.

Stan techniczny: bardzo dobry, na posadzkach położono wykładzinę, sufit podwieszany.
Do dyspozycji Najemców jest zaplecze socjalne z wyposażoną kuchnią oraz toalety mieszczące się na  tym samym piętrze.
Biurowiec: całodobowo chroniony i wyposażony w system kamer monitorujących obiekt świetnie położony w ścisłym centrum Gdyni; w budynku znajdują się reprezentacyjne sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny umożliwiający odbywanie szkoleń, spotkań biznesowych, konferencji. 

Rewelacyjna, widoczna  lokalizacja  w centrum Gdyni z pełną infrastrukturą handlowo-usługową,  w sąsiedztwie Placu Kaszubskiego i portu, 10 minut do stacji SKM i PKP Gdynia Główna, 5 minut do ul. Świętojańskiej i Skweru Kościuszki. 

Czynsz: 2 744  zł netto (33,5 zł/m2) + opłaty eksploatacyjne (18 zł netto/m2)  + KAUCJA

 

 

 Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC542473
Rynek: wtórny
Cena: 2 744 PLN
Pow. całkowita: 81.9 m²
Cena za m²: 34 PLN
Liczba pokoi: 1
Liczba pięter: 6
Opis budynku
Rodzaj budynku: Biuro
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 1950
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Recepcja: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO miejskie
Umeblowane: Nie

Opiekun oferty  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.