fbpx

LOKAL BIUROWY NA KAMIENNEJ GÓRZE

Home / Komercyjne / LOKAL BIUROWY NA KAMIENNEJ GÓRZE

GDYNIA KAMIENNA GÓRA ! DO WYNAJĘCIA LOKAL W PASIE NADMORSKIM

PRESTIŻOWA LOKALIZACJA – IDEALNA NA SIEDZIBĘ TWOJEJ FIRMY !

Do wynajęcia przestronny,  komfortowy lokal z przeznaczeniem na biuro i nieuciążliwe usługi o  powierzchni ok 140 m2  położony na I piętrze kameralnego budynku świetnie zlokalizowanego w centrum Gdyni i zarazem w jej najbardziej prestiżowej dzielnicy –  Kamiennej Górze, 2 minuty od Bulwaru Nadmorskiego i plaży, 5 minut do ul. Świętojańskiej i Urzędu Miasta, 10 minut do stacji SKM i CH Riviera.

Rozkład pomieszczeń:

5 jasnych i przestronnych pomieszczeń biurowych z wyjściem na dwa balkony z których podczas przerwy kawowej można podziwiać okolicę 🙂, dwa pomieszczenia gospodarcze (mogące pełnić funkcję magazynu lub garderoby), dwie łazienki w glazurze, duża, jasna kuchnia w zabudowie.

Stan techniczny:

Bardzo dobry –  nie wymagający żadnych nakładów finansowych; na posadzkach położono płytki i panele, łazienki w glazurze, okna nowe PCV.

Zalety:

– lokal posiada dwa niezależne wejścia

– do dyspozycji najemcy są 3 naziemne miejsca postojowe na  terenie ogrodzonej posesji

– niskie koszty utrzymania – ok 800 zł miesięcznie

Lokalizacja

Rewelacyjne położenie w najlepszej części Gdyni i w pasie nadmorskim – w zielonej, spokojnej, bezpiecznej dzielnicy willowej  a zarazem w centrum miasta !

Odległości:

– 2 minuty do Bulwaru Nadmorskiego i plaży miejskiej

– 5 minut do ul. Świętojańskiej i Urzędu Miiasta

– 10 minut do stacji SKM i CH Riviera

W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, sklepy (Żabka, Biedronka, Delikatesy Aldek), przystanki autobusowe, oprócz tego Bulwar Nadmorski i park, reasumując – jest to lokalizacja idealna także na odstresowanie się po pracy 🙂

CENA NAJMU: 5000 zł (tylko 36 zł /m2) + VAT + OPŁATY OK 800 PLN + KAUCJA

WOLNE OD ZARAZ ! POLECAM !

 
Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.

Please follow and like us:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial