fbpx


Lokal do wynajęcia Gdynia

SZUKASZ ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W GDYNI DLA TWOJEJ FIRMY? NIE PRZEGAP OKAZJI !

Do wynajęcia komfortowy lokal handlowo-usługowy położony na parterze z dużą witryną I wejście bezpośrednio od ulicy w Gdyni – Redłowie !
Lokal jest dostosowany do działalności kosmetycznej

Lokal o powierzchni 104m2, 2-poziomowy położony na parterze  apartamentowca blisko jednej z głównych ulic w Gdyni Redłowie. Na parterze część handlowa 27m2, wysokość 4m, z dużą witryną i bezpośrednim wejściem od ulicy, i duży hol z recepcją, na drugim poziomie są 3  przestronne pomieszczenia, WC oraz schowek.

Lokal w bardzo dobrym standardzie, w części handlowej i na schodach  położono wykładzinę, na posadzkach na piętrze są  panele; łazienka  w glazurze, wideodomofon, alarm. Istnieje możliwość odkupienia części widocznego na zdjęciach wyposażenia od poprzedniego najemcy.

Lokal jest co prawda dostosowany do działalności kosmetycznej ale świetnie nada się również na m.in. biuro, sklep, kancelarię prawną – niemalże na każdą nieuciążliwą działalność usługowo-biurową.

Niskie koszty utrzymania bez ukrytych dodatkowych opłat, ogrzewanie CO miejskie.

Świetna lokalizacja, prosty i wygodny dojazd, bardzo blisko przystanki komunikacji miejskiej i stacja SKM.

Czynsz: 2700 zł ( 26 zł/m2)  + VAT + media  (ok. 500 zł miesięcznie) + prąd wg. zużycia 

WOLNY OD GRUDNIA – POLECAM !

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC104186
Rynek: wtórny
Cena: 2 700 PLN
Pow. całkowita: 104 m²
Cena za m²: 26 PLN
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 5
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: bardzo dobry
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO miejskie
Internet: Tak
Umeblowane: Nie
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun ofertyJesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.