fbpx


GDYNIA CENTRUM – DO WYNAJĘCIA LOKAL 150 m2

GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIE ul. WŁADYSŁAWA IV  ! DO WYNAJĘCIA LOKAL Z  DUŻYMI WITRYNAMI 
IDEALNY POD GABINETY MEDYCZNE, SALON KOSMETYCZNY, STUDIO FITNESS

Do wynajęcia parterowy lokal o powierzchni 150,65 m2 z dużymi widocznymi witrynami, świetnie położony w dolnej, ruchliwej części Śródmieścia u zbiegu ul. Władysława IV i Wójta Radtkego.

Lokal składa się z dużej sali sprzedaży (64,75 m2), dwóch toalet, trzech gabinetów, holu, pomieszczenia gospodarczego oraz magazynu położonego w przyziemiu (27,15 m2)  
Stan techniczny bardzo dobry, na posadzkach położono kafle, sufity są podwieszane, ogrzewanie CO miejskie i ciepła woda miejska.
lokal posiada dwa niezależne wejścia od frontu i dwie toalety – de facto można z niego wydzielić dwa osobne lokale (przykładowo gabinety medyczne + część administracyjno-biurowa)
– ogromny potencjał aranżacyjny (spora  część lokalu to open space)
– lokal posiada dodatkowe wyjście od zaplecza 
– wysokość pomieszczeń to ponad 3m (parter) i 2,1m (piwnica)
duże widoczne witryny na całej długości lokalu =  możliwość skutecznej reklamy
– istnieje możliwość odpłatnego parkowania na  ogrodzonym podwórzu

Ze względu na rewelacyjną lokalizację w ścisłym  centrum Gdyni (blisko dworca Gdynia Główna, Hal Targowych, ZUS-u  i  US (duże natężenie ruchu pieszego i kołowego!) lokal świetnie sprawdzi się na szeroko pojętą działalność handlowo-usługową  – m.in. gabinety medyczne, salon kosmetyczny,  studio fitness/ tańca, salon z wyposażeniem wnętrz, placówkę edukacyjną i wiele innych.

CZYNSZ NAJMU: 6900 zł brutto (46 zł/m2)  + opłaty

LOKAL WOLNY OD ZARAZ , POLECAM !
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC250520
Rynek: wtórny
Cena: 6 900 PLN
Pow. całkowita: 151 m²
Cena za m²: 46 PLN
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 10
Opis budynku
Rodzaj budynku: Blok mieszkalny
Stan budynku: bardzo dobry
Materiał: wielka płyta
Bezpieczeństwo
Alarm: Tak
Standard
Internet: Tak
Umeblowane: Nie
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty
  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.