fbpx


Na sprzedaż nadmorska działka w Jastrzębiej Górze

Wybuduj swój wymarzony dom, pensjonat lub komfortowe apartamenty czy domki pod wynajem) nad morzem !
Jastrzębia Góra – na sprzedaż nadmorska działka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę i projektem budynku mieszkalnego jednorodzinnego z częścią usługową w cenie !

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana  o powierzchni 760 m2, położona w spacerowej odległości ok. 400 metrów od  plaży i morza w ulubionym i prężnie się rozwijającym nadbałtyckim kurorcie – Jastrzębiej Górze.
Otoczenie działki to nadmorskie pensjonaty, hotele, apartamenty i domki wakacyjne.

Cena działki obejmuje projekt i prawomocne pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego w którym można wydzielić 16 apartamentów z łazienkami i lokalem usługowym na parterze (bar, stołówka, recepcja, część wspólna)

Zaprojektowany budynek jest wolnostojący, 3-kondygnacyjny, z częścią usługową na parterze, planowana powierzchnia użytkowa  to 462,3 m2, całkowita 667,78 m2.

Działka jest narożna, płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 25 x 30 m.
Dojazd drogą wyłożoną płytami – działka jest położona bezpośrednio przy ulicy Kuracyjnej w Jastrzębiej Górze.
Wszystkie media znajdują się w ulicy przylegającej do działki – gaz, woda, kanalizacja, prąd.
Spokojna nadmorska okolica – wokół zabudowa jednorodzinna i pensjonatowa.

Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i znajduje się w jednostce oznaczonej 71. MN/U Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej.
Przeznaczenie terenu:
teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej, bez ustalania proporcji pomiędzy funkcjami.
– zabudowa jednorodzinna

– usługi turystyki (hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, apartamenty wczasowe, pozostałe obiekty zakwaterowania turystycznego) z wykluczeniem: kempingów, karawaningu, pól biwakowych i namiotowych;
– mieszkania integralnie związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.
Maksymalna wielkość powierzchni zabudowy
w stosunku do powierzchni działki budowlanej – 30%;

Minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej w odniesieniu do powierzchni działki budowlanej – 25%;
Intensywność zabudowy – minimalna: 0, maksymalna: 1,2; w przypadku realizacji kondygnacji podziemnej dopuszcza się maksymalną intensywność zabudowy: 2,2;
Maksymalna wysokość zabudowy – 12m;
Formy zabudowy – dowolne;
Kształt dachu – dwuspadowy lub wielospadowy, o symetrycznych kątach nachylenia przeciwległych połaci 25-45 stopni;
Minimalna powierzchnia nowo wydzielanych działek budowlanych:
a) dla zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej – 800m²,
b) dla zabudowy jednorodzinnej bliźniaczej – 400m²,
c) dla pozostałej zabudowy – 400m²;

Wszystkie media miejskie w granicy działki – gaz, woda, kanalizacja, prąd


To świetna propozycja inwestycyjna; działka położona w topowej nadmorskiej lokalizacji, z dobrymi i różnorodnymi możliwościami jej zabudowy-  ale również i podziału – nigdy nie straci na wartości a wręcz odwrotnie, jej wartość będzie rosła.
Cena: 900 000 zł
Polecam !Parametry nieruchomości
Nr oferty:EC311506
Rynek:wtórny
Cena:900 000 PLN
Pow. całkowita:760 m²
Cena za m²:1 184 PLN
Przeznaczenie:Budowlana
Standard
Internet:Tak
Gaz:Tak
Kanalizacja:Tak
Woda:Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.