fbpx

NA SPRZEDAŻ NADMORSKI MINI OŚRODEK WAKACYJNY

Home / Komercyjne / NA SPRZEDAŻ NADMORSKI MINI OŚRODEK WAKACYJNY

NA SPRZEDAŻ NADMORSKI MINI OŚRODEK  WAKACYJNY W CHŁAPOWIE !

KOMFORTOWY DREWNIANY WOLNO-STOJĄCY DOM MIESZKALNY i 3 DOMKI WAKACYJNE !

Zobacz na youtube: https://youtu.be/QKNQiRtpl78

Mieszkaj i zarabiaj nad morzem ! Na sprzedaż działający mini nadmorski ośrodek wakacyjny  o łącznej powierzchni użytkowej budynków 238m2, powierzchni działki 1077m2 położony w Chłapowie obok Wąwozu Chłapowskiego – Rudnik, 10 minut piechotą do plaży !

Ośrodek składa się z wolno-stojącego komfortowego piętrowego domu mieszkalnego i trzech domków wakacyjnych.

DOM MIESZKALNY

Wybudowany w stylu góralskim wolno-stojący piętrowy dom o powierzchni 119m2 –  może służyć jak dotychczas jako mieszkanie właściciela lub również być wynajmowany turystom.

PARTER: duży salon z kominkiem i wyjściem na taras i do ogrodu, zabudowana kuchnia z częścią jadalną, sypialnia, łazienka z prysznicem i oknem, hol, schowek, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap.

PIĘTRO: 3 pokoje (dwa z nich typu en suite tj z własnymi łazienkami, z natryskiem), 2 balkony, duża łazienka z oknem, hol.

Stan techniczny – bardzo dobry. Dom urządzony ze smakiem z wysokiej jakości wykończeniem. Właściciele stworzyli wewnątrz niepowtarzalny klimat, który podkreśla wolno-stojący kominek. Ściany, sufity, podłogi i schody drewniane, w części holu położono dobrej jakości kafle. Dom został wybudowany z bala kanciatego, dach pokryty dachówką ceramiczną, okna drewniane, ogrzewanie CO gazowe oraz kominkowe grawitacyjne.

DOMKI WAKACYJNE

Dwa z domków o powierzchni ok. 40m2, każdy jest piętrowy, kompletnie i komfortowo wyposażony, przyjmujący do 10 osób.

Trzeci o powierzchni ok. 40m2 – parterowy, przyjmuje do 5 osób. 

Na parterze każdego z piętrowych domków znajduje się salon z rozkładanym narożnikiem i z wyposażonym aneksem kuchennym (kuchenka, lodówka, sztućce i naczynia), łazienka z natryskiem i WC. Na piętrze znajdują się 2 sypialnie, w których znajdują się łóżka, stoliki i szafa dla gości.

Domek parterowy składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym w zabudowie oraz  łazienki z natryskiem i WC. Domek wyposażony jest w łóżka, stoliki, szafę oraz stół z krzesłami.

Każdy domek posiada własny taras ok 8m2, grill i  naziemne miejsce postojowe na terenie zadbanej i ogrodzonej posesji.

Na  terenie posesji znajduje się  również garaż ok. 25m2, który można przerobić na dodatkowy domek letniskowy.

DZIAŁKA

Ogrodzona i zadbana – oprócz kwitnących kwiatów i krzewów znajduje się na niej  drewniana altana, plac zabaw, grill oraz parking dla gości.

Świetna, nadmorska lokalizacja w jednym z najbardziej znanych i lubianych kurortów nad polskim morzem we Władysławowie – Chłapowie  z szeroką piaszczystą plażą, kafejkami, restauracjami i innymi atrakcjami  jakie znany kurort oferuje swoim gościom. To idealna oferta dla osób które chcą prowadzić swój własny dochodowy biznes nad polskim morzem  –  i połączyć pracę z przyjemnością 🙂

JEŚLI KOCHASZ MORZE I GÓRY TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

ZAMIESZKAJ NAD MORZEM W GÓRALSKIEJ CHACIE

Cena: 1 060 000 zł – POLECAM !

 

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC386097
Rynek: wtórny
Cena: 1 060 000 PLN
Pow. całkowita: 238 m²
Cena za m²: 4 454 PLN
Powierzchnia działki: 1077 m²
Liczba pokoi: 12
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Rodzaj budynku: Blok mieszkalny
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 2011
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: gazowe
Taras: Tak
Internet: Tak
Gaz: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak
Garaż: Tak

Opiekun ofertyJesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.