fbpx


NA SPRZEDAŻ OBIEKT PRZY GŁÓWNEJ ULICY W PUCKU

NA SPRZEDAŻ OBIEKT z MOŻLIWOŚCIĄ ROZBUDOWY ŚWIETNIE POŁOŻONY PRZY GŁÓWNEJ ULICY w PUCKU !
Jeżeli szukasz widocznej lokalizacji dla Twojej firmy, ta oferta powinna Cię zainteresować.

Na sprzedaż obiekt położony bezpośrednio przy ul. 10 Lutego w Pucku – jednej z głównych prowadzących do centrum miasta oraz ok 400 m od głównej trasy Trójmiasto – Półwysep Helski.

W obowiązującym MPZP A.96.M.U obiekt położony jest na działce w jednostce o przeznaczeniu terenu: „Tereny śródmiejskiej zabudowy mieszkaniowo- usługowej” o następujących parametrach zabudowy:

– wysokość zabudowy – do 15 m,

– pow. zabudowy do 60 % powierzchni max wymiar rzutu 16m x 30m

– kąt nachylenia dachu 25 – 45 stopni (obustronnie symetryczny )

– powierzchnia biologicznie czynna: min. 10%;

– dopuszcza się stosowanie wszelkich form architektonicznych

Obiekt o powierzchni 115 m2 składa się z 4 pomieszczeń, 2 łazienek, pomieszczenia gospodarczego, oraz holu. Posiada 2 wejścia w tym jedno przez loggię.

Dużą zaletą jest parking dla Klientów przed budynkiem.

Stan techniczny do remontu – odświeżenia, ogrzewanie CO piec na eko groszek, całość działki (548 m2) jest ogrodzona.

Lokalizacja bezpośrednio przy jednej z głównych ulic o bardzo dużym natężeniu ruchu sprawia, że jest to świetna propozycja zarówno pod biuro jak i szeroko pojętą działalność handlowo-usługową np. sklep, hurtownię i wiele innych. NA DZIAŁCE OBOK ZNAJDUJE SIĘ WARSZTAT SAMOCHODOWY – MOŻE CZAS ABY OTWORZYĆ HURTOWNIĘ Z CZĘŚCIAMI SAMOCHODOWYMI 🙂

Atrakcyjna cena- tylko 350 000 zł !
DOSTĘPNY OD ZARAZ – POLECAM !
Możliwość zamiany na mieszkanie w Pucku !


Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC683994
Rynek: wtórny
Cena: 350 000 PLN
Pow. całkowita: 115 m²
Cena za m²: 3 043 PLN
Powierzchnia działki: 548 m²
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Rodzaj budynku: Biurowo-handlowy
Stan budynku: do remontu
Materiał: cegła
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO własne
Internet: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun ofertyJesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.