fbpx


Nadmorska działka budowlana Władysławowo

Władysławowo – atrakcyjna cena  – duża nadmorska działka budowlana, uzbrojona i stwarzająca wiele możliwości zabudowy
 

Na sprzedaż płaska działka budowlana o powierzchni 2087m2 położona we Władysławowie przy ul. Marii Konopnickiej.(rejon Drogi Chłapowskiej)
Działka w kształcie rombu o wymiarach 47m x x 58m, uzbrojona – prąd, gaz, woda i kanalizacja, działka objęta obowiązującym planem miejscowym.

PRZEZNACZENIE W PLANIE MIEJSCOWYM – 02 MnU zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zabudowa usługowa
– zabudowa wolnostojąca
– zabudowa bliźniacza
– budynki mieszkalne
– usługi m.in. pensjonatowo-hotelowe, gastronomia, usługi zdrowia
– powierzchnia zabudowy działki 25% ok. 800m2 PUM
– powierzchnia biologicznie czynna 50%
– wysokość zabudowy 10m (dwie kondygnacje)
– dachy dwuspadowe lub wielospadowe
– minimalna powierzchnia działek dla zabudowy wolnostojącej 1000m2, dla zabudowy bliźniaczej 500m2
– wskaźnik parkingowy – 1mp/1 mieszkanie lub jeden pokój hotelowy/pensjonatowy

MOŻLIWOŚCI i ZALETY
Możliwości jest wiele, kto nie chciałby mieszkać i zarabiać nad morzem, czyli mieć wakacje 365 dni w roku?

Po pierwsze, możesz na tej działce wybudować swój dom nad morzem
Po drugie, możesz budując dom, połączyć funkcję mieszkalną z zarabianiem pieniędzy, czyli z funkcją pensjonatową czy inną np. jeżeli jesteś weterynarzem tutaj może być Twoja klinka
Po trzecie, możesz wybudować na tej działce domki wakacyjne pod wynajem turystom
Po czwarte, możesz wybudować cztery domy mieszkalne a my Ci je sprzedamy 🙂
Po piąte, przy tej bardzo atrakcyjnej cenie (tylko 191 zł/m2) możesz podzielić działkę na kilka mniejszych i całkiem nieźle zarobić na ich sprzedaży

Po szóste, siódme itd ….możliwości jest naprawdę wiele, działka jest położona zarówno blisko morza jak i blisko centrum Władysławowa, jest duża, jest plan miejscowy, więc nie zastanawiaj się dłużej tylko działaj i chroń swoje pieniądze przed inflacją, a nieruchomości – zwłaszcza te nadmorskie to najlepsza lokata kapitału i ochrona dla Twoich pieniędzy !

Atrakcyjna cena: 399 000zł (191 zł/m2) – POLECAM !
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC675323
Rynek: wtórny
Cena: 399 000 PLN
Pow. całkowita: 2087 m²
Cena za m²: 191 PLN
Przeznaczenie: Budowlana
Standard
Internet: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.