fbpx

NADMORSKA DZIAŁKA

Home / Komercyjne / NADMORSKA DZIAŁKA

NA SPRZEDAŻ NADMORSKA DZIAŁKA Z PROJEKTEM I POZWOLENIEM NA BUDOWĘ PENSJONATU  450m OD MORZA  !

WYBUDUJ SWÓJ PENSJONAT na TERENIE NADMORSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO !

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4 600m2 położona nad morzem pomiędzy nadmorskimi Kurortami Władysławowem i Jastrzębią Górą, niedaleko latarni morskiej w Rozewiu.

Działka słoneczna, przepięknie położona w sąsiedztwie lasu, nadmorskiego parku krajobrazowego, płaska, w kształcie prostokąta  o wymiarach 44 x 104m2, w sąsiedztwie nowej zabudowy pensjonatowej i  jednorodzinnej.

Działka idealna zarówno pod budowę domu mieszkalnego jak i pod budowę pensjonatu, zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w jednostce oznaczonej  M.11.Z – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej  wolnostojącej, pensjonatowej lub letniskowej, wysokość zabudowy 2,5 kondygnacje,powierzchnia zabudowy działki 20%, kąt nachylenia dachu 25-45%

Właściciel uzyskał pozwolenie na budowę dwupiętrowego pensjonatu  plus poddasze oraz budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 2495,65 m2, z restauracją na  parterze i 29 pokojami z łazienkami  i balkonami na  dwóch piętrach. Na kondygnacji podziemnej zaprojektowana jest dyskoteka. Obiekt Pensjonatowy przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, w projekcie przewidziana jest winda.

Wszystkie media miejskie w granicy działki (woda, kanalizacja, prąd, gaz), dojazd drogą asfaltową

Świetna propozycja dla osób szukający nadmorskiej, spokojnej lokalizacji na dom jednorodzinny jak i pensjonat,  blisko do morza ok. 450m. Bardzo dobra lokalizacja amatorzy pięknej plaży z klifem w Jastrzębiej Górze, jak i tej we Władysławowie mogą wybierać gdzie spędzić słoneczny dzień.

Atrakcje turystyczne:

Przepiękne piaszczyste plaże

Latarnia Morska

Stadnina koni

Wąwóz Lisi Jar

Ocean Park

Luna Park Sowiński

Trasy Nordic Walking

Aleja Sportowa i wiele innych.

NIE PRZEGAP OKAZJI !

Bardzo ładna działka położona blisko morza, na terenie Parku Krajobrazowego może być Twoja

CENA: 1 100 000 tys. zł (239,13zł/m2)

POLECAM !
Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.

Please follow and like us:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial