fbpx

NADMORSKI DOM WŁADYSŁAWOWO

Home / Komercyjne / NADMORSKI DOM WŁADYSŁAWOWO

OKAZJA BLISKO MORZA !

CHCESZ KUPIĆ NADMORSKI DOM A MOŻE SZUKASZ MAŁEGO PENSJONATU – ZAPRASZAM DO WŁADYSŁAWOWA !

Na sprzedaż dom wolnostojący z 10 pokojami nadający się do użytku prywatnego prosperujący jako niewielki pensjonat ok 400 metrów od szerokiej piaszczystej plaży  !

ZAMIESZKAJ NAD MORZEM:

Dom o powierzchni całkowitej 361m2 (użytkowej 237m2) położony na zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni 619 m2, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i kameralnych pensjonatów.

Rozkład pomieszczeń:

Przyziemie (z niezależnym wejściem na zewnątrz) składa się  z 2 pokoi, łazienki i dodatkowego pomieszczenia, które z łatwością można prze aranżować na kuchnię. Ponadto znajdują się tu jeszcze pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia.

Parter: składa się z przestronnego salonu z wyjściem na duży  ok 25 metrowy taras, kuchni, WC, przedpokoju i wiatrołapu

Półpiętro:  składa się z 3 pokoi i łazienki z wanną.

Piętro:  2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym z własną łazienką.

Poddasze użytkowe: to kolejny 2 pokojowy apartament z aneksem kuchennym, własną łazienką oraz 2 balkonami.

Ten nadmorski dom daje kilka możliwości –  można w nim mieszkać i jednocześnie zarabiać wynajmując pokoje krótko i długoterminowo !

Stan techniczny  dobry. Posadzki wyłożone są kaflami i panelami, łazienki w glazurze, okna plastikowe. Dom wybudowany został  w 2018r. z pustaka, ocieplony styropianem , elewacja akrylowa, dach kryty blacho dachówką. Wszystkie media miejskie –  woda, prąd, kanalizacja, gaz, ogrzewanie CO piec węglowy. Instalacja gazowa doprowadzona do budynku dzięki czemu można z łatwością zamontować piec gazowy. W salonie, kuchni, łazienkach i korytarzach rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe, w pozostałych pomieszczeniach zainstalowane są grzejniki.

Cała posesja zagospodarowana i ogrodzona drewnianym płotem na podmurówce.

Doskonała  lokalizacja w nadmorskiej części Władysławowa z dostępem do morza jak i zatoki  (ok 400 m) w niedużej odległości (ok 10 minut spacerem) do pięknej szerokiej piaszczystej plaży ! oraz wielu atrakcji za które kochamy Władysławowo !

BARDZO DOBRA CENA: 799 000 PLN – POLECAM!
Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.

Please follow and like us:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial