fbpx


NADMORSKI KOMFORTOWY PENSJONAT

WŁADYSŁAWOWO ! NA SPRZEDAŻ NADMORSKI CAŁOROCZNY PENSJONAT
TYPU BED & BREAKFAST
GÓRNE POKOJE MAJĄ WIDOK NA MORZE !

Na sprzedaż działający, całoroczny nadmorski pensjonat typu bed & breakfast serwujący swoim gościom nie tylko wygodne noclegi (wszystkie pokoje mają łazienki), ale również śniadania w formie bufetu szwedzkiego (dzięki jadalni i kuchni przystosowanej do jednorazowej obsługi 35 gości) , relaks w saunie, pokój zabaw dla dzieci i własny parking.
Z pokoi na najwyższej kondygnacji roztacza się piękny widok na morze !

Pensjonat położony w nadmorskiej części Władysławowa w otoczeniu innych pensjonatów, kilka minut spacerem od piaszczystej plaży i morza – jak blisko jest morze można zobaczyć z górnych pokoi pensjonatu 😉

Pensjonat posiada 20 pokoi z łazienkami i balkonami, jest przystosowany do przyjmowania grup zorganizowanych, może przyjąć 50 gości jednocześnie, położony jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 628 m2.

PENSJONAT:
– powierzchnia  667,15m2
– cztery kondygnacje
– 20 pokoi z łazienkami, w tym 1 typu studio – 2-pokojowe
z górnych pokoi widok na morze
– wszystkie pokoje posiadają łazienki i większość ma balkony
– wszystkie pokoje wyposażone są w meble, TV, lodówki
– stołówka dla gości
– sauna

Na parterze znajduje się hol wejściowy z recepcją z kominkiem z płaszczem wodnym, toaleta, sauna, stołówka dla gości, kuchnia z zapleczem, pomieszczenia gospodarcze, pokój z łazienką, kotłownia, WC, hol.
Na każdej z pozostałych kondygnacji znajdują się pokoje 1,2,3 i 4 osobowe z łazienkami oraz 2-poziomowy apartament , na jednym z poziomów znajduje się kącik zabaw dla dzieci.

STAN TECHNICZNY – BARDZO DOBRY
Budynek został oddany do użytkowania w 2005r, został wybudowany z pustaka, ocieplony styropianem i pokryty tynkiem akrylowym, dach kryty dachówka ceramiczną, stolarka okienna PCV. Na posadzkach w częściach wspólnych położono terakotę, w pokojach panele podłogowe, łazienki wykończono w glazurze.
Kute balustrady, zarówno na balkonach jaki i na klatce schodowej, balkony wyłożone są kaflami.
Szerokie i jasne hole, wygodne schody łączące poszczególne piętra z kutymi balustradami, słoneczne, wygodne i nowoczesne pokoje.

Pensjonat jest w bardzo dobrym stanie technicznym , jest na bieżąco odświeżany i remontowany, nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
W budynku zainstalowany jest system monitoringu.
Wszystkie media miejskie: woda, kanalizacja i prąd, ogrzewanie i ciepła woda z pieca na olej opałowy (gaz znajduje się w drodze przylegającej do posesji).

POSESJA
Na terenie posesji znajduje się niewielki plac zabaw dla dzieci, ogródek letni dla gości i parking dla gości pensjonatu.

ZALETY
Widok na morze z górnych pokoi
Świetna lokalizacja blisko morza i centrum Władysławowa w otoczeniu innych pensjonatów
Gotowy funkcjonujący całoroczny obiekt ze stałą bazą corocznie powracających to gości.

Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co roku odwiedzany przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan – Park, a przede wszystkim piękna szeroka plaża ze złocistym piaskiem.

Cena: 2 450 000 zł – POLECAM !
PENSJONAT SPRZEDAWANY JEST Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM WIDOCZNYM NA ZDJĘCIACH !
NADMORSKIE NIERUCHOMOŚCI – TO NAJLEPSZA I NAJBEZPIECZNIEJSZA INWESTYCJA !

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC571019
Rynek: wtórny
Cena: 2 450 000 PLN
Pow. całkowita: 667 m²
Cena za m²: 3 673 PLN
Powierzchnia działki: 628 m²
Liczba pokoi: 20
Liczba pięter: 3
Opis budynku
Rodzaj budynku: Hotel
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 2005
Materiał: pustak
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Recepcja: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO własne
Balkon: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.