NADMORSKI OŚRODEK  WAKACYJNY WŁADYSŁAWOWO

Home / Komercyjne / NADMORSKI OŚRODEK  WAKACYJNY WŁADYSŁAWOWO

OKAZJA ! NOWY, ŚWIETNIE PROSPERUJĄCY NADMORSKI OŚRODEK  WAKACYJNY WE WŁADYSŁAWOWIE !

KOMFORTOWY DOM MIESZKALNY i 7 KOMFORTOWYCH DOMKÓW WAKACYJNYCH !

Świetna oferta inwestycyjna – mieszkaj i zarabiaj nad morzem – na sprzedaż działający nadmorski ośrodek wakacyjny  o łącznej powierzchni użytkowej budynków 502m2, powierzchni działki 2220m2 położony we Władysławowie w pobliżu OCEAN PARKU, ok. 15 minut piechotą od szerokiej piaszczystej plaży.

Ośrodek składa się z wolno stojącego komfortowego piętrowego domu mieszkalnego i siedmiu całorocznych domków wakacyjnych.

DOM MIESZKALNY

Nowy, wybudowany ze szlachetnych materiałów w 2016r wolno stojący dom o powierzchni 168m2, piętrowy, może służyć jak dotychczas jako mieszkanie właściciela lub również być wynajmowany turystom.

PARTER: duży 31m2 salon z kominkiem i wyjściem na taras i do ogrodu, zabudowana kuchnia, wc, hol, schowek, wiatrołap

PIĘTRO: 3 pokoje, łazienka, garderoba, hol

Dom wybudowany z silki, ściany ocieplone styropianem grafitowym, dach pokryty dachówką ceramiczną i natryskowo ocieplony pianką, okna PCV 3-szybowe, ogrzewanie CO gazowe podłogowe wodne.

SIEDEM KOMFORTOWYCH DOMKÓW WAKACYJNYCH

Każdy z domków o powierzchni ok. 40m2, każdy jest piętrowy, kompletnie i komfortowo wyposażony i przyjmujący do 6 osób.

Każdy domek posiada własny taras, murowany grill i miejsce parkingowe na terenie zadbanej i ogrodzonej posesji.

Na parterze każdego domku znajduje się salon z rozkładanym narożnikiem i z aneksem kuchennym, który wyposażony jest we wszelkie urządzenia i przybory kuchenne potrzebne do przygotowywania posiłków. Na piętrze domki składają się z dwóch oddzielnych sypialni, mieszczących po 3 osoby w sypialni.

PARTER: 

salon z telewizją i kompletem wypoczynkowym

 • aneks kuchenny całkowicie wyposażony; lodówka, czajnik, płyta gazowa, zlewozmywak, naczynia, garnki, sztućce itd.
 • narożnik rozkładany
 • stół jadalny i krzesła
 • stolik kawowy
 • łazienka; brodzik, umywalka, toaleta

PIĘTRO :

dwie oddzielne sypialnie (jedna mieści 3 osoby co daje 6 osób) łóżka ,pościel, lampki nocne oraz szafy

POSESJA

Całość położona jest na dużej 2220m2 ogrodzonej i zadbanej posesji, na której oprócz kwitnących kwiatów i krzewów znajdują się:

 • parking – dwa miejsca na każdy domek
 • plac zabaw
 • badminton
 • trampolina
 • hamaki
 • huśtawki
 • ławy biesiadne oraz grill w każdym domku
 • ogromna plaża piaskownica
LOKALIZACJA

Nadmorska lokalizacja w jednym z najbardziej znanych i lubianych kurortów nad polskim morzem – we Władysławowie, z szeroką piaszczystą plażą, niezliczoną ilością kafeje, restauracji i całą masą atrakcji jaką kurort oferuje swoim gościom.

Ośrodek położony jest na dużej działce w spokojnej okolicy –  ośrodek nastawiony jest zwłaszcza na rodziny z dziećmi – duży ogród, pac zabaw i bliskość OCEAN PARKU, stali goście doceniają możliwość spędzania wakacji ze swoimi czworonogami i swobodę jaką dają domki wakacyjne.

Kupując tę nieruchomość, kupujecie Państwo świetnie zorganizowany gotowy biznes, posiadający stałych gości i znakomite opinie.

STOPA  ZWROTU NA POZIOMIE 8% !

Cena: 2 490 000 zł – POLECAM !
Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.