fbpx


Nadmorski pensjonat 100m od morza na sprzedaż

OKAZJA – PILNA SPRZEDAŻ !
NADMORSKI KOMFORTOWY CAŁOROCZNY PENSJONAT w KARWI – REWELACYJNIE POŁOŻONY 100 metrów OD PLAŻY i MORZA – NA SPRZEDAŻ !
MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY !

Zobacz na youtube: https://youtu.be/vxGLeKQUKwQ

Wolnostojący budynek mieszkalno-pensjonatowy o powierzchni całkowitej 540m2, użytkowej 401m2 położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 1034m2, z własnym parkingiem dla gości i placem zabaw dla dzieci i z możliwością znacznej rozbudowy.

Pensjonat posiada 9 komfortowych, przestronnych i słonecznych, wyposażonych i umeblowanych apartamentów (łącznie 18 pokoi) przyjmujących jednocześnie ok. 37 gości.

Każdy apartament posiada balkon lub taras, łazienkę, wyposażony aneks kuchenny (lodówka, kuchenka, naczynia i sztućce), TV i dostęp do WI-FI.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

PARTER: reprezentacyjny hol wejściowy, pokój zabaw dla dzieci, pomieszczenie gospodarcze (pralnia, kotłownia gazowa), 3 apartamenty – dwa 2 -pokojowe (42m2 i 33m2) i jeden 1-pokojowy typu studio 33m2 z bezpośrednim wejściem z ogrodu

PIĘTRO: dwa apartamenty 2-pokojowe(39m2 i 33m2), jeden 3-pokojowy 59m2, pomieszczenie gospodarcze

II PIĘTRO: trzy 2-pokojowe apartamenty ( 52m2, 47m2 i 36m2)

Do zagospodarowania poddasze o powierzchni 91m2, gdzie można urządzić kolejne apartamenty.

STAN TECHNICZNY – BARDZO DOBRY

Budynek bardzo zadbany, wybudowany w 2004r i wykończony w bardzo dobrym standardzie , na bieżąco remontowany – nie wymaga nakładów finansowych. Wszystkie apartamenty to samodzielne przestronne mieszkania, każdy z dużą łazienką, balkonem lub tarasem, aneksem kuchennym, wyposażone i umeblowane.

W częściach ogólnodostępnych na posadzkach położono terakotę, w apartamentach – łazienki wykończono w glazurze z ogrzewaniem podłogowym, w pokojach panele dębowe, stolarka okienna i drzwiowa drewniana.

Nowoczesna i ładna bryła budynku ma dach kryty dachówką ceramiczną Braas, ocieplona elewacja kryta tynkiem.

Wszystkie media miejskie: woda, kanalizacja, gaz, prąd, ogrzewanie CO  gazowe (piec Buderus z zasobnikiem na ciepłą wodę), w budynku znajduje się instalacja alarmowa i czujki przeciwpożarowe.

Teren posesji jest w całości ogrodzony, dla gości spędzający tu wakacje na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe, a dla najmłodszych – plac zabaw w ogrodzie i sala zabaw wewnątrz budynku.

MOŻLIWOŚCI ROZBUDOWY
Nieruchomość znajduje się na terenie objętym MPZP, który dopuszcza dalszą rozbudowę budynku praktycznie 2-krotnie w stosunku do bryły obecnej – obecna powierzchnia użytkowa wynosi 400m2 a możliwe jest uzyskanie powierzchni ok. 780m2.
Podstawowe parametry MPZP – 10 MN, U zabudowa jednorodzinna i zabudowa pensjonatowa
– maksymalna wielkość powierzchni zabudowy 30%
– wysokość zabudowy do 12m
– zabudowa wolnostojąca i bliźniacza
– powierzchnia biologicznie czynna 25%

Lokalizacja zaledwie 100 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży w Karwi, komfort, duży metraż apartamentów i nowoczesna aranżacja sprawia, że pensjonat ma stałych gości co roku spędzających tu wakacje.

SZUKASZ BEZPIECZNEJ i DOBREJ INWESTYCJI – PENSJONAT GENERUJE 10% STOPĘ ZWROTU

CHCESZ MIEĆ WAKACJE PRZEZ CAŁY ROK – MIESZKAJ i ZARABIAJ NAD MORZEM !

Cena: 2 700 000  zł – POLECAM !

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC381483
Rynek: wtórny
Cena: 2 700 000 PLN
Pow. całkowita: 540.3 m²
Cena za m²: 4 997 PLN
Powierzchnia działki: 1034 m²
Liczba pokoi: 18
Liczba pięter: 2
Opis budynku
Rodzaj budynku: Hotel
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 2005
Materiał: porotherm
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: gazowe
Taras: Tak
Internet: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.