fbpx


NADMORSKI PENSJONAT 100m OD PLAŻY NA SPRZEDAŻ !

REWELACYJNA LOKALIZACJA 100m OD PLAŻY I MORZA !

NADMORSKI CAŁOROCZNY PENSJONAT z 17 KOMFORTOWYMI POKOJAMI DLA 43 GOŚCI – NA SPRZEDAŻ !

Zobacz na youtube: https://youtu.be/b3Vn327O7kY

Wyjątkowa oferta w centrum morskiego kurortu – Jastrzębiej Góry, w bezpośrednim sąsiedztwie morza i piaszczystej plaży, w otoczeniu restauracji, kafejek, w najlepszej z możliwych lokalizacji, stąd na plażę idziesz w 2 minuty, a wakacyjne letnie wieczory spędzasz w pobliskich pubach, dyskotekach lub podziwiając piękny zachód słońca nad morzem,  czyli kupując ten obiekt możesz liczyć na wakacje 360 dni w roku i 10% stopę zwrotu z tej inwestycji.

OBIEKT

Zadbany, nowoczesny, komfortowy II-piętrowy budynek o powierzchni całkowitej 687m2, użytkowej 550m2 położony na działce 522m2, od frontu to taras dla gości, natomiast z tyłu budynku – parking dla gości.

PARTER 195m2 – recepcja, toaleta, oraz część dzienna dla gości – sala bilardowa 72m2 i sala zabaw dla dzieci 36m2 oraz bar, zaplecze kuchenne, toaleta – cały parter można wykorzystać na restaurację nie tylko dla przebywających tu gości ale otwartą dla wszystkich  – jesteśmy w ścisłym centrum modnego wakacyjnego kurortu nad samym morzem ! lub przerobić na dodatkowych 9 pokoi.

I PIĘTRO 191m2 – pokoje i apartamenty 2-pokojowe każdy z przestronną łazienką – łącznie 9 pokoi

II PIĘTRO 120m2 – pokoje i apartamenty 2-pokojowe każdy z przestronną nowoczesną łazienką – łącznie 8 pokoi

Wszystkie pokoje nowoczesne, wygodnie i komfortowo umeblowane w bardzo dobrej jakości meble, pokoje pojedyncze wyposażone w podwójne małżeńskie łóżka i sofy rozkładane, apartamenty 2-pokojowe mają dwa podwójne małżeńskie łóżka i rozkładane sofy, łącznie obiekt może przyjąć jednorazowo 43 gości.

POZIOM -1 181m2 – to w większości garaż podziemny na kilka samochodów, kotłownia olejowa i pomieszczenia gospodarcze mogące stanowić zaplecze dla restauracji.

STANDARD – BARDZO DOBRY

Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone zostały w bardzo dobrej jakości meble hotelowe, każdy pokój wyposażony jest w płaski TV, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, naczynia, pościel, sprzęt plażowy (leżaki i parawany).

Budynek całoroczny,  wykończony w bardzo dobrym standardzie, bardzo zadbany, generalny remont i wymiana mebli była 4 lata temu – obiekt nie wymaga żadnych nakładów finansowych, w pokojach na posadzkach panele podłogowe, łazienki nowoczesne w kaflach, w holach i w częściach ogólnodostępnych  posadzki wyłożone są kaflami, okna plastikowe, centralne ogrzewanie z własnej kotłowni olejowej. Budynek ocieplony, elewacja pokryta tynkiem, dach kryty dachówką ceramiczną.

LOKALIZACJA

Najlepsza z mozliwych – 100m od wejścia na plażę w ścisłym centrum Jastrzębiej Góry.

Obiekt posiada świetne opinie i ma stałych gości co roku spędzających tu wakacje, generowana stopa zwrotu (stan na dzisiaj bez restauracji czy zwiększania ilości pokoi) – 10%!

(podana rentowność obejmuje wyłącznie 3 miesiące wakacyjne)

Cena: 2 990 000zł 

OBIEKT SPRZEDAWANY JEST Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM WIDOCZNYM NA ZDJĘCIACH !

NAJLEPSZA LOKALIZACJA W JASTRZĘBIEJ GÓRZE – POLECAM !

 

 

 

 

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC243631474
Rynek: wtórny
Cena: 2 990 000 PLN
Pow. całkowita: 687 m²
Cena za m²: 4 352 PLN
Powierzchnia działki: 522 m²
Liczba pokoi: 21
Liczba pięter: 2
Opis budynku
Rodzaj budynku: Hotel
Stan budynku: bardzo dobry
Materiał: YTong
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Recepcja: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: olejowe
Taras: Tak
Internet: Tak
Piwnica: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak
Garaż: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.