fbpx

NADMORSKI PENSJONAT

Home / Komercyjne / NADMORSKI PENSJONAT

NA SPRZEDAŻ  PENSJONAT  z 18 POKOJAMI I Z WŁASNĄ RESTAURACJĄ –  800 metrów OD PLAŻY w JASTRZĘBIEJ GÓRZE !

Na sprzedaż całoroczny, funkcjonujący, dochodowy, zadbany pensjonat z własną restauracją rewelacyjnie położony niedaleko latarni morskiej w Rozewiu, ok 800m od zejścia na piaszczystą plażę z niesamowitym klifem.

Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 515 m2 (całkowitej 695,7m2) jest położony na działce 824 m2. Budynek z 2000 roku,  2-kondygnacyjny z 18-toma pokojami na wynajem z łazienkami oraz działającą i cieszącą się dużym powodzeniem restauracją  z odbiorem SANEPiDu – popularną nie tylko wśród gości pensjonatu.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER: recepcja, duża,przestronna sala restauracyjna z kominkiem z systemem płaszcza wodnego, zaplecze kuchenne, pokój z łazienką i bezpośrednim wyjściem do ogrodu, osobna łazienka, garaż oraz pomieszczenie gospodarcze.

I PIĘTRO: 8 pokoi z łazienkami i balkonami (w tym trzy apartamenty 2- pokojowe z 2 łazienkami), pomieszczenie gospodarcze.

II PIĘTRO: 6 pokoi z łazienkami i balkonami (w tym jeden apartament 2 pokojowy z 2 łazienkami).

Pensjonat sprzedawany jest z wyposażeniem –  wszystkie pokoje posiadają własne łazienki i większość pokoi posiada balkon, są umeblowane, wyposażone w telewizory, lodówki, dzbanki bezprzewodowe, WI-FI

Stan techniczny: na posadzkach w częściach wspólnych w holach i na schodach oraz w pokojach położono terakotę, łazienki wykończone w glazurze i wyposażone w prysznice, balkony wyłożono kaflami, okna PCV. W budynku zainstalowano ogrzewanie CO olejowe oraz  kominek z systemem  płaszcza wodnego (który znajduje się w sali konsumpcyjnej), dodatkowo istnieje możliwość podłączenia się do sieci gazowej, która znajduje się w drodze przy budynku. Budynek został zbudowany z dwóch warstw pustaka ceramicznego, ocieplony dwoma  warstwami styropianu i pokryty tynkiem, dach kryty blacho dachówką,

Obecnie pensjonat prosperuje w okresie wiosenno – letnim ale dzięki temu że posiada centralne ogrzewanie i własną restaurację może funkcjonować przez cały rok i przyjmować grupy zorganizowane –  np Zielone Szkoły.

Świetna lokalizacja niedaleko Latarni Morskiej w Rozewiu i centrum Jastrzębiej Góry w sąsiedztwie morza i jedynej w swoim rodzaju plaży z klifem !

Pensjonat posiada stałą bazę gości i rezerwacje na kolejny letni sezon!

Kapitalna propozycja dla szukających gotowego biznesu i bliskości morza i plaży !

 CENA: 2 200 000 PLN  – POLECAM !

( cena obejmuje pełne wyposażenie )

https://youtu.be/TGd3EkNV95c

 
Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.

 

Please follow and like us:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial