fbpx

NADMORSKI PENSJONAT

Home / Komercyjne / NADMORSKI PENSJONAT

OKAZJA ! NA SPRZEDAŻ WYPOSAŻONY i FUNKCJONUJĄCY NADMORSKI PENSJONAT !

GOTOWY BIZNES NA SPRZEDAŻ ZALEDWIE 400 metrów OD WEJŚCIA NA PLAŻĘ !

Na sprzedaż całoroczny, zadbany pensjonat z wygodnym mieszkaniem dla Właściciela, dużą działką i własnym parkingiem, świetnie położony w pasie nadmorskim, zaledwie 400 metrów od wejścia na plażę, na granicy Jastrzębiej Góry i Rozewia w pobliżu Latarni Morskiej.

Budynek II-piętrowy wolnostojący o powierzchni całkowitej 619m2, użytkowej 441m2, powierzchnia działki 940m2.

PENSJONAT

PARTER 150m2 – ogólnodostępny wyposażony aneks kuchenny, 4 pokoje z łazienkami ( 3 x 2-os, 1 x 4os), apartament 2-pokojowy z bezpośrednim wejściem z ogrodu, z łazienką i oddzielną kuchnią, pralnia, garaż

I PIĘTRO 143m2 – mieszkanie dla Właściciela, salon z jadalnią, 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnia i pralnia – ten poziom można z łatwością prze aranżować na trzy 2-pokojowe apartamenty

II PIĘTRO 117m2 – 8 pokoi z łazienkami (4 x 2os, 2 x 3os, 2 x 4os), ogólnodostępny wyposażony aneks kuchenny

PIWNICA – pomieszczenia gospodarcze, kotłownia na ekogroszek (piec CO z podajnikiem) i zasobnik na ciepłą wodę, na terenie posesji znajduje się przyłącze gazowe

Budynek oddany do użytkowania w 2007r, wybudowany z cegły i pustaka, ocieplony, ściany pokryte tynkiem, dach kryty blacho dachówką, ona PCV, wszystkie media miejskie – gaz, woda, kanalizacja, prąd.

STANDARD i WYPOSAŻENIE

Budynek bardzo zadbany i na bieżąco odświeżany. Każdy pokój posiada własną łazienkę z natryskiem, posadzki wyłożone są wykładziną dywanową, każdy pokój wyposażony jest w lodówką, telewizor, wi-fi, sprzęt plażowy. Na życzenie gości, pokoje są wyposażane w przenośne klimatyzatory.

DZIAŁKA

Działka w całości ogrodzona, zadbana i bardzo ładnie zagospodarowana, z dwoma bramami wjazdowymi, własnym wybrukowanym parkingiem, brukiem pokryte sa również ścieżki komunikacyjne i podjazd do garażu,. W części ogrodu znajduje się letnia altana, plac zabaw dla dzieci z trampoliną, drewniany domek narzędziowy i miejsce na rowery, które są do dyspozycji gości pensjonatu.

LOKALIZACJA

Świetna nadmorska lokalizacja w znanym nadmorskim kurorcie zaledwie 400 metrów od wejścia na plażę. Bardzo ładne i zadbane  sąsiedztwo – wokół znajdują się pensjonaty i domy wakacyjne, dużo zieleni i … szum morza.

ZALETY

– świetna nadmorska lokalizacja

– 15% stopa zwrotu

– gotowy działający biznes nie wymagający nakładów finansowych

Cena: 1,2 mln. zł (w cenie pełne wyposażenie obiektu) – POLECAM !

Mieszkaj i zarabiaj nad morzem – sprawdź ile w tym przyjemności 🙂
Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.

 

Please follow and like us:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial