fbpx


Nadmorski pensjonat na sprzedaż Jastrzębia Góra

NADMORSKI CAŁOROCZNY PENSJONAT URZĄDZONY w GRECKIM STYLU – TWOJE WIELKIE GRECKIE WAKACJE !

Kochasz Grecję i Śródziemnomorskie klimaty ? Na pewno zafascynuje Cię ta oferta – na sprzedaż urządzony w greckim stylu nadmorski pensjonat w Jastrzębiej Górze, zaledwie 600 metrów od plaży i morza !

Wyjątkowość tego miejsca, to prawdziwie grecki styl, większość mebli i dodatków zastała wykonana ręcznie, wzorowana jest tradycyjnym greckim stylem, spędzając tu wakacje łatwo stracisz poczucie rzeczywistości a upalne lato w połączeniu z wystrojem wnętrz, podpowiada Ci, że jesteś na jednej z greckich wysp 🙂

Pensjonat, cieszący się dużą popularnością i pełnym obłożeniem w sezonie, znajduje się blisko centrum Jastrzębiej Góry, w odległości ok. 600 metrów od centrum i głównego zejścia na plażę.

Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 260m2 położony jest na ogrodzonej działce 629m2 i jest świetną propozycją dla osób chcących zamieszkać nad morzem a jednocześnie prowadzić ten kameralny biznes.

BUDYNEK

Wolno stojący budynek, w którym znajduje się 8 pokoi i apartamentów 2-pokojowych pod wynajem, każdy z łazienką, każdy indywidualnie urządzony w greckim stylu oraz wygodne 2-pokojowe mieszkanie dla Właściciela, dodatkowo w pensjonacie urządzono strefę SPA – saunę i jacuzzi, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, oraz zadaszoną część w stylu greckiej tawerny, gdzie goście mogą grillować i biesiadować w upalne letnie wieczory.

Pensjonat posiada 19 miejsc noclegowych i dodatkowo dostawki, może działać całorocznie – posiada centralne ogrzewanie.

PARTER: 

MIESZKANIE WŁAŚCICIELA – salon, sypialnia, kuchnia , łazienka, garderoba,

STREFA SPA – jacuzzi, sauna, łazienka z natryskiem

DODATKOWO

– umeblowana i wyposażona ogólnodostępna kuchnia z jadalną dla gości

– część gospodarcza – kotłownia (piec z zasobnikiem na groszek i zasobniki na ciepłą wodę, pomieszczenie gospodarcze

– pokój gościnny z łazienką

I PIĘTRO: 3 pokoje z łazienkami (2 x 2os, 1 x 3os), 2-pokojowy apartament

II PIĘTRO: 3 pokoje z łazienkami (2 x 2os, 1 x 3os), 2-pokojowy apartament

Wszystkie pokoje są z łazienkami, każdy pokój jest inny i wyjątkowy, ale każdy jest zaaranżowany w greckim stylu, każdy pokój wyposażony jest w lodówkę, czajnik bezprzewodowy, TV, sprzęt plażowy, większość ma wyjście na taras.

Budynek jest po kapitalnym remoncie, wymienione zostały wszystkie instalacje, posadzki, okna, budynek został ocieplony 15cm warstwą styropianu i pokryty tynkiem,

POSESJA

Cała posesja jest ogrodzona i zagospodarowana …. w greckim stylu :-), na gości czeka altana z grillem w stylu greckiej tawerny oraz wybrukowany parking.

Ten grecki pensjonat cieszy się dużym powodzeniem, ma stałych klientów corocznie spędzających tu urlop i ich świetne opinie (ocena 9,3 na Booking.com)

To czarodziejskie miejsce może być Twoje, kochasz morze, kochasz Grecję – nie zastanawiaj się, przyjedź, kup ten świetnie prosperujący biznes i spraw sobie niekończące się greckie wakacje !

Cena: 1 460 000zł – ZDECYDOWANIE POLECAM !

 Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC752224894
Rynek: wtórny
Cena: 1 460 000 PLN
Pow. całkowita: 260 m²
Cena za m²: 5 615 PLN
Powierzchnia działki: 629 m²
Liczba pokoi: 13
Liczba pięter: 2
Opis budynku
Rodzaj budynku: Hotel
Stan budynku: bardzo dobry
Materiał: pustak
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Recepcja: Tak
Standard
Ogrzewanie: gazowe
Taras: Tak
Internet: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.