fbpx


NADMORSKI PENSJONAT W ŁEBIE

OKAZJA ! NA SPRZEDAŻ ŚWIETNIE PROSPERUJĄCY komfortowy kompleks pensjonatowy w Łebie!

Położony nad morzem w okolicy Łeby, kilkanaście minut spacerem od plaży, 200 metrów od jeziora, lasu i stadniny koni, kameralny, całoroczny kompleks pensjonatowy z pokojami gościnnymi i apartamentami wakacyjnymi, idealne połączenie historycznego budynku z nowoczesną architekturą.

Na terenie ogrodzonej posesji znajdują się dwa całoroczne budynki o łącznej powierzchni 520m2 a zagospodarowana działka 1700m2 ma wydzielony parking dla gości.

Obiekt jednocześnie przyjmuje ok. 60 gości. Poza sezonem letnim, bez względu na porę roku  jest wiele chętnych osób na wypoczynek w tym wyjątkowym miejscu, a obecni Właściciele organizują również pobyty świąteczne i noworoczne, szkolenia i pobyty tematyczne np. walentynki są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem. Goście chętnie korzystają z fantastycznych posiłków, które serwuje Pani domu m.in z miejscowych grzybów czy nadmorskich ryb.

BUDYNKI – 15 komfortowych apartamentów i pokoi gościnnych z łazienkami

BUDYNEK PIERWSZY 231m2 – 2-kondygnacyjny przepiękny w stylu wiejskiej chaty z drewnianymi tarasami i stylowym osikowym dachem.

PARTER:
4 APARTAMENTY dwupokojowe z tarasami. Każdy apartament posiada prywatną łazienkę z kabiną prysznicową oraz wyposażony aneks kuchenny.

– gabinet kosmetyczno- dietetyczny z łazienką z bezpośrednim wejściem od strony ulicy

PIĘTRO:
–  3 APARTAMENTY
 dwupokojowe  z aneksami kuchennymi i prywatnymi łazienkami z wanną (2 z nich posiadają przestronne tarasy oraz antresole sypialne)

–  mieszkanie Gospodarzy ok.50 m2 z antresolą i słonecznym 30metrowym tarasem

Wszystkie apartamenty są komfortowe i urządzone z wielką dbałością o szczegóły, każdy z nich ma inny charakter.i kolorystykę.

W każdym z apartamentów  są w wysokiej jakości meble, telewizory LCD, sprzęt plażowy. Wyposażenie aneksów  kuchennych  pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków.

Budynek posiada centralne ogrzewanie  gazowe z zasobnikiem na wodę.

BUDYNEK DRUGI 260m2 to wolnostojący 2-kondygnacyjny gruntownie wyremontowany budynek z dużym tarasem i galerią

PARTER
– dwa  dwupokojowe pokoje rodzinne z prywatną łazienką – dla 4 osób

– 1 pokój z prywatną łazienką z kabiną prysznicową i aneksem kuchennym – dla 3 osób

– ładna  klimatyczna wspólna jadalnia z kominkiem + zaplecze kuchenne. (tu półki uginają się od smakowitych  przetworów z lokalnych lasów). Z jadalni jest wyjście na zadaszony  taras , gdzie latem serwowane są posiłki.

PIĘTRO :
– 4  dwupokojowe pokoje rodzinne, każdy dla 4 osób- z prywatnymi łazienkami.

–  1  pokój – dla 3 – 4  osób z prywatną łazienką

Każdy pokój rodzinny posiada dwa pomieszczenia – pokój dla rodziców z łóżkiem małżeńskim i sypialnię z dwoma łóżkami dla dzieci i łazienkę z kabiną prysznicową oraz wyposażone są w lodówkę, zestaw naczyń, szkło okazjonalne i sztućce i sprzęt plażowy.

DOMEK GOŚCINNY – Niewielki klimatyczny domek dla 3 osób z prywatna łazienką i z aneksem kuchennym.

Wszystkie budynki nie wymagają żadnych nakładów finansowych, właściciele na bieżąco dbają o wysoką jakość kompleksu.

OGRÓD

Posesja zajmuje 1700m2, jest w całości ogrodzona ogrodzeniem wykonanym z modrzewia i zagospodarowana -przepiękne kwiaty, krzewy i posiada dwie bramy wjazdowe.

Ponadto :

– urządzony plac zabaw dla dzieci

– dwie bardzo duże piaskownice (70m2 i 30m2)

– profesjonalne boisko do siatkówki plażowej z białym mięciutkim piaskiem

– zewnętrzny stół do gry w ping – ponga

– boisko z szachami zewnętrznymi

– ogrodowe SPA- sauna, balia z gorąca wodą (hot tube) , beczka z zimną wodą, leżaki

– letnie malutkie przedszkole

– miejsce na ognisko

– murowany grill

– murowana wędzarnia

– hamaki

– wiele spokojnych zakątków  na relax

– kosze i leżaki

ZALETY

Pensjonat przyjmuje gości przez cały rok, położony jest w cudownym miejscu blisko morze, jezioro i  las pełen grzybów, dla amatorów jazdy konnej stadnina koni na wyciągnięcie ręki.
Niedaleko znajduje się piękna, szeroka, piaszczysta plaża z ruchomymi piaskami w Łebie.

Miła i rodzinna atmosfera tu panująca, bardzo wysoki standard apartamentów ,zdrowe i smaczne jedzenie z możliwością diet eliminacyjnych  oraz świetna lokalizacja w modnym nadmorskim kurorcie, sprawiają, że  Goście wracają do pensjonatu nie tylko w porze letniej.
Poza okresem wakacyjnym właściciele organizują pobyty połączone z dietą oczyszczającą i aktywnym wypoczynkiem, pobyty świąteczne i noworoczne, ferie i inne okazjonalne (andrzejki, walentynki i inne). Po sezonie firmy chętnie organizują tutaj spotkania biznesowe, szkolenia czy eventy.

Cena: 3.400 000. zł

CENA OBEJMUJE PEŁNE WYPOSAŻENIE – POLECAM !





Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC811745
Rynek: wtórny
Cena: 3 400 000 PLN
Pow. całkowita: 520 m²
Cena za m²: 6 538 PLN
Powierzchnia działki: 1700 m²
Liczba pokoi: 18
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 2012
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Recepcja: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: gazowe
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl






  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.









  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.