fbpx


Nadmorski pensjonat z restauracją

OKAZJA ! REWELACYJNA LOKALIZACJA 150m OD MORZA !
NA SPRZEDAŻ DZIAŁAJĄCY CAŁOROCZNY PENSJONAT Z 25 POKOJAMI Z ŁAZIENKAMI
I RESTAURACJĄ DLA GOŚCI PENSJONATU

Świetnie położony nadmorski pensjonat przyjmujący obecnie ok 55 gości składający się z trzech budynków o łącznej powierzchni 606,95m2 położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 1275m2 w centralnej części Jastrzębiej Góry zaledwie 150 metrów od piaszczystej plaży i morza.

BUDYNEK I
314,19m2, budynek piętrowy składa się z 16 pokoi 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami,  w tym 3 apartamenty 2-pokojowe, większość pokoi z balkonem lub tarasem. Część pokoi posiada niezależne wejścia na zewnątrz.
Na piętrze znajduje się prywatny apartament właścicieli o powierzchni 70,72m2, który składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, łazienki, garderoby, pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju.

BUDYNEK II
177,95m2, budynek piętrowy składa się z 4 niezależnych pokoi z łazienkami i  zewnętrznym tarasem.
W przyziemiu znajduje się sala konsumpcyjna dla gości, kuchnia z zapleczem, pomieszczenia magazynowe, gospodarcze, toaleta.

BUDYNEK III
121.81m2, budynek piętrowy składa się z 5 pokoi z łazienkami i wspólnym tarasem. Na parterze znajduje się świetlica dla dzieci i gości, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż.

Pomiędzy budynkami znajduje się przestronny taras dla gości – idealne miejsce do integracji i wspólnych zabaw dla dzieci.

Każdy pokój wyposażony jest w  meble, telewizor LCD, dzbanek bezprzewodowy. Do dyspozycji wszystkich gości jest  ogólnodostępna kuchnia.

Cała posesja o powierzchni 1275m2 jest ogrodzona i bardzo ładnie zagospodarowana, znajduje się tutaj część ogólnodostępna dla gości – naziemny taras, plac zabaw dla dzieci i własny parking zapewniający miejsca postojowe dla odpoczywających tu gości.

Wszystkie media miejskie: gaz, woda, kanalizacja, prąd, ogrzewanie CO gazowe w jednym budynku, w pozostałych na eko – groszek.

ZALETY:

– Świetna lokalizacja 150 metrów od morza i piaszczystej plaży
– Bardzo dobry standard i stan techniczny
– Po zakupie od razu zarabiasz bez ponoszenia dodatkowych nakładów
– Stała baza gości
– Możliwość przyjmowania grup zorganizowanych

Rewelacyjna oferta wakacyjna i inwestycyjna – inwestuj i zarabiaj i spędzaj czas nad morzem !
Jastrzębia Góra to popularny nadmorski kurort, licznie odwiedzany przez turystów z całej Polski w sezonie wakacyjnym i poza nim – idealna lokalizacja na Twój nadmorski biznes 🙂
Nieruchomość położona w centrum Jastrzębiej Góry 150m od morza w sąsiedztwie pensjonatów w jednym z najbardziej lubianych nadmorskim kurorcie – POLECAM !
Cena: 3 100 000 zł
PENSJONAT SPRZEDAWANY JEST Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM.
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC273224
Rynek: wtórny
Cena: 3 100 000 PLN
Pow. całkowita: 607 m²
Cena za m²: 5 107 PLN
Powierzchnia działki: 1275 m²
Liczba pokoi: 25
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Rodzaj budynku: Blok mieszkalny
Stan budynku: bardzo dobry
Materiał: cegła
Bezpieczeństwo
Recepcja: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: gazowe
Balkon: Tak
Taras: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Piwnica: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak
Garaż: Tak

Opiekun ofertyJesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.