fbpx


Nowy komfortowy lokal biurowo-usługowy Gdynia

Do wynajęcia komfortowy lokal w Śródmieściu Gdyni w nowej prestiżowej inwestycji Plac Unii, z miejscem w hali garażowej.

Lokal o powierzchni 45m2 z widokiem na centrum Gdyni położony jest na 4 piętrze w luksusowym kompleksie mieszkalno-usługowym Plac Unii z cichobieżną windą, hala garażową i uroczym wewnętrznym patio.

Lokal jest „gotowy do pracy”, składa się z dwóch gabinetów 21m2 i 14m2 – oba z wyjściem na balkon oraz łazienki i holu.
Lokal jest zupełnie nowy i wykończony w wysokim standardzie, na posadzkach w całym lokalu znajduje się terakota, łazienka wykończona w glazurze, stolarka okienna aluminiowa.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, miesięczne opłaty na poziomie 500 zł.

To idealna, zdecydowanie prestiżowa i rozpoznawalna lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni, kilka minut piechotą od plaży, morza, Mariny Jachtowej i Bulwaru Nadmorskiego.
Tuż obok znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, dworzec SKM i PKP.
W zasięgu wzroku sklepy, galeria handlowa  CH Batory, restauracje, puby i kawiarnie.

Lokal jest idealny na prowadzenie nieuciążliwej działalności biurowo-usługowej – biura rachunkowego, doradztwa finansowego, kancelarii prawnej etc.

Plac Unii to wyjątkowa inwestycja wybudowana przez Hossę w typowo miejskiej lokalizacji a jednocześnie spacerem na plażę, piękna ponadczasowa architektura nawiązująca do gdyńskiego modernizmu, subtelny, stylowy a zarazem nowoczesny design części wspólnych sprawiają, że lokalizacja Twojej firmy w inwestycji Plac Unii na pewno docenią Ty i Twoi Klienci.

Czynsz: 2 999 zł netto + miejsce postojowe w hali garażowej 300 zł netto + opłaty eksploatacyjne

Lokal wolny od zaraz – polecam !

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC313815
Rynek: wtórny
Cena: 2 999 PLN
Pow. całkowita: 45 m²
Cena za m²: 67 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 6
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: wysoki standard
Rok budowy: 2022
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO miejskie
Umeblowane: Nie

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.