fbpx

PENSJONAT KARWIA

Home / Komercyjne / PENSJONAT KARWIA

PRZEPIĘKNY NADMORSKI CAŁOROCZNY PENSJONAT w KARWI – REWELACYJNA LOKALIZACJA 30 metrów OD MORZA, W PIERWSZEJ LINII ZABUDOWY !

58 POKOI Z ŁAZIENKAMI, STREFA SPA, RESTAURACJA, SALA KONFERENCYJNA

Na sprzedaż bardzo zadbany funkcjonujący całoroczny nadmorski pensjonat o powierzchni całkowitej 2100 m2 (użytkowej 1790 m2), przyjmujący jednocześnie 147 gości, świetnie położony zaledwie 30 m od morza, pięknej, szerokiej plaży i wydm.

Całorocznie działający pensjonat w pierwszej linii zabudowy od morza i plaży położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 3270 m2 w którym dla spędzających tu wakacje gości przygotowano:

– noclegi (58 pokoi z łazienkami)

– wyżywienie (sala restauracyjna mogąca przyjąć jednocześnie 80 osób z wyposażoną, funkcjonującą kuchnią)

– kawiarnię – odwiedzaną również przez gości spoza pensjonatu

– salę konferencyjną na 50 osób

– strefę SPA (gabinet masażu, stanowisko do wykonywania zabiegów na twarz i ciało, manicure)

– saunę

– jacuzzi

– mini fitness

– parking na 50 samochodów

– ogród

2-piętrowy, całoroczny, budynek pensjonatowy o powierzchni całkowitej 2100 m2 (użytkowej 1790 m2) wybudowany w 2002 roku, położony w pierwszej linii zabudowy od morza i plaży, na ogrodzonej i zagospodarowanej posesji o powierzchni 3270m2, ściany wzniesiono z cegły ceramicznej, dach kryty dachówką, okna PCV, media z sieci – gaz, woda, kanalizacja, prąd. Ogrzewanie własne centralne z kotłowni gazowej wspomaganej przez solary słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne – co pozwala no obniżenie kosztów utrzymania obiektu. Własna stacja transformatorowa. Posadzki w budynku w częściach wspólnych na wszystkich poziomach wyłożone są kaflami w pokojach na podłogach położono wykładziny dywanowe. 

Wszystkie komfortowe i stylowe pokoje posiadają łazienki, wyposażone są w meble, telewizory, ręczniki i pościel oraz bezprzewodowe  WI-FI. 

PARTER – hol wejściowy i recepcja, sala restauracyjna, toaleta dla gości, w pełni wyposażona kuchnia, strefa SPA, sala zabaw dla dzieci, mini fitness, sala konferencyjna na 50 osób, kawiarnia z  wyjściem na zewnątrz oraz 13 pokoi dwuosobowych dla gości każdy z łazienką i balkonem. Dodatkowo część mieszkalna właścicieli o powierzchni 120 m2.

I PIĘTRO – 6 dwupokojowych apartamentów i 15 pokoi dwuosobowych wszystkie z łazienkami i balkonami

PODDASZE  18 pokoi dwuosobowych z łazienkami. Istnieje możliwość dołożenia 31 łóżek (dostawki)

Konstrukcja przestronnych holi na każdej kondygnacji jest przygotowana do wstawienia windy.

Pensjonat posiada własny parking dla gości na 50 samochodów.

Obiekt funkcjonujący, strefa SPA oraz restauracja posiada odbiór sanepidu. Sala restauracyjna daje możliwość organizowania wesel lub innych imprez zorganizowanych. Usługi dodatkowe które obiekt zapewnia gościom czynią go atrakcyjnym również poza sezonem  – masaże, zabiegi na twarz i ciało, sauna, jacuzzi, mini fitness to tylko niektóre z nichObecnie właściciele realizują cieszące się popularnością turnusy dietetyczne. Sala konferencyjna na 50 osób umożliwia organizację szkoleń i sympozjów.

Karwia to piękna nadmorska miejscowość słynąca z szerokich piaszczystych plaż, posiada dwa letnie strzeżone kąpieliska, chętnie odwiedzana przez turystów również poza sezonem.

Piękna nieruchomość i piękna wyjątkowa nadmorska lokalizacja zaledwie 30 metrów od plaży i morza – stali goście,  gotowy biznes na sprzedaż !

MIESZKAJ, ZARABIAJ i INWESTUJ NAD MORZEM !

Cena: 6 500 000 PLN POLECAM !
Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.

 

Please follow and like us:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial