fbpx

PENSJONAT WŁADYSŁAWOWO

Home / Komercyjne / PENSJONAT WŁADYSŁAWOWO

OKAZJA ! NA SPRZEDAŻ ŚWIETNIE PROSPERUJĄCY RODZINNY NADMORSKI CAŁOROCZNY PENSJONAT WE WŁADYSŁAWOWIE 

Położony nad morzem we Władysławowie-Chłapowie zaledwie 500m od wejścia na plażę, kameralny pensjonat o powierzchni 674,37m2 położonych na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 1300m2 z własnym parkingiem dla gości.

Zobacz na youtube:

Pensjonat jednocześnie przyjmuje 70 gości w sezonie letnim , poza sezonem może przyjmować  „Zielone Szkoły” lub funkcjonować przez cały rok jako wynajem pokoi i restauracja.

BUDYNEK 

2-kondygnacyjny budynek pensjonatowy o powierzchni 674,37m2 w którym mieści się łącznie 27 pokoi z łazienkami, kompletnie wyposażonych i umeblowanych, większość z balkonami lub tarasami, parterowe pokoje mają wejście bezpośrednio z ogrodu.

PARTER : 7 POKOI  z łazienkami i balkonami, aneks kuchenny do dyspozycji gości oraz taras widokowy dostępny dla wszystkich. Dodatkowo znajduje się tam jadalnia z wyposażoną kuchnią zapleczem i magazynem. Pomieszczenia te miały dokonany odbiór Sanepidu. Oprócz recepcji na parterze pensjonatu znajdują się pomieszczenia socjale, schowki oraz pomieszczenia gospodarcze.

I PIĘTRO: 9 POKOI  z łazienkami i balkonami, aneks kuchenny do dyspozycji gości

II PIĘTRO: 10 POKOI z łazienkami i balkonami, aneks kuchenny do dyspozycji gości

Cały pensjonat posiada 15 pokoi 2- osobowych, 6 pokoi-3 osobowych, 3 pokoi- 4 osobowych oraz dwa typu studio- 5 osobowych.

Stan techniczny bardzo dobry nie wymaga nakładów finansowych ,  właściciel dba o budynek i na bieżąco w razie potrzeby dokonuje wszelkich poprawek.

Wszystkie pokoje mają własne łazienki, wyposażone są w standardowe meble, telewizory , lodówki, dzbanki bezprzewodowe oraz sprzęt plażowy, w pokojach na posadzkach znajdują się panele, łazienki z natryskami wykończone są w glazurze, okna plastikowe. Budynek posiada centralne ogrzewanie gazowe.

OGRÓD

Cała posesja zajmuje 1300m2, jest w całości ogrodzona i zagospodarowana, posiada dwie bramy wjazdowe, urządzony plac zabaw dla dzieci i parking samochodowy. Ścieżki komunikacyjne są wyłożone kostką brukową, oprócz stołów, ław i grilla dla gości na działce znajduje się duża drewniana altana, w której goście po całodniowym pobycie na plaży chętnie spędzają wieczory.

ZALETY

Całoroczny, nadmorski pensjonat położony zaledwie 500 metrów od plaży , poza sezonem letnim może przyjmować kolonie, zielone szkoły, oferować gościom całodniowe wyżywienie lub prosperować z restauracją czy pizzerią.

Miła i rodzinna atmosfera tu panująca, dobry standard pokoi oraz bardzo dobra lokalizacja w modnym nadmorskim kurorcie zaledwie 500m od pięknej piaszczystej plaży  morza , sprawia że pensjonat posiada stałych gości co roku tu powracających i 100% obłożenie w sezonie.

Cena: 2 790 000 – POLECAM !

(cena obejmuje pełne wyposażenie pensjonatu)
Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.

Please follow and like us:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial