fbpx

WARSZTAT SAMOCHODOWY OBOK PUCKA

Home / Komercyjne / WARSZTAT SAMOCHODOWY OBOK PUCKA
NOWOCZESNY WARSZTAT SAMOCHODOWY – DZIAŁAJĄCY W PEŁNI WYPOSAŻONY w OKOLICY PUCKA DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ !

Jeśli szukasz pomysłu na biznes – ten warsztat samochodowy może być Twój od ręki !

Do wynajęcia warsztat samochodowy o powierzchni 140m2 z wyłożonym kostką brukową ogrodzonym placem mogącym pomieścić jednocześnie ok. 20 samochodów.

Na warsztat składają się:

– trzy stanowiska warsztatowe – jedno z kanałem drugie z podnośnikiem, każde stanowisko posiada własną bramę wjazdową z napadem elektrycznym

– poczekalnia dla klientów

– biuro i zaplecze socjalne z toaletą.

Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, wyposażony w sprzęt i narzędzia potrzebne do prowadzenia nowoczesnego warsztatu samochodowego, posadzka i ściany wyłożone są kaflami, łazienka w płytkach. Ogrzewanie nadmuchowe podłączone do lokalnej kotłowni.

Wyposażenie Warsztatu to m.in. :

1. Podnośnik płytowy
2. Urządzenie do serwisu klimatyzacji
3. Montażownica oraz wyważarka do kół
4. Prasa hydrauliczna
5. Kompresor powietrza
6. Zlewarka oleju
7. Meble warsztatowe: stoły robocze, szafki itp.
8. Narzędzia warsztatowe
9. Kompletne wyposażenie części socjalno-biurowej
10. Komputer do diagnostyki

Do warsztatu należy bardzo duży własny parking ok 350m2.

Bardzo dobra oferta gotowego biznesu ze stałą bazą klientów w okolicy Pucka !

Czynsz: 2 500 zł brutto + media. Kaucja 1-miesięczna.

WARSZTAT WYNAJMOWANY JEST PEŁNYM WYPOSAŻENIEM – POLECAM !

DO PRZEJĘCIA OD ZARAZ !Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC929808306
Rynek: wtórny
Cena: 2 500 PLN
Pow. całkowita: 140 m²
Cena za m²: 18 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Rodzaj budynku: Usługowy
Stan budynku: bardzo dobry
Materiał: pustak
Bezpieczeństwo
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO własne
Internet: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak
Garaż: Tak

Opiekun ofertyJesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.