fbpx

ZAJAZD NA SPRZEDAŻ

Home / Komercyjne / ZAJAZD NA SPRZEDAŻ

NA SPRZEDAŻ ŚWIETNIE FUNKCJONUJĄCY ZAJAZD – OBIEKT RESTAURACYJNY WYSPECJALIZOWANY W ORGANIZACJI IMPREZ !

 GOTOWY BIZNES i MIESZKANIE W JEDNYM – KALENDARZ REZERWACJI PEŁNY NA NAJBLIŻSZE DWA LATA !

Budynek usługowy z częścią mieszkalną  o powierzchni 941m2 położony na pięknej zadbanej i w całości ogrodzonej posesji o powierzchni 9000m2 znajduje się 20 km od Gdańska  na obrzeżach Pruszcza Gdańskiego bezpośrednio przy drodze krajowej DK91 prowadzącej z Trójmiasta na południe Polski.

Nowoczesny i zadbany wolnostojący budynek częściowo podpiwniczony, 2-piętrowy z wyraźnie oddzieloną częścią mieszkalną i częścią usługową – restauracyjną z 3 salami bankietowymi i pełnym zapleczem kuchennym oraz wolnostojący budynek garażowy 36m2 dwustanowiskowy.

CZĘŚĆ RESTAURACYJNA

PARTERklimatyzowane  dwie sale bankietowe, mogące funkcjonować razem lub oddzielne, większa 256m2 na 140-190 osóbmniejsza 120m2 na 60-120 osób, bar 30m2, ogród zimowy 36m2, łazienki dla gości, pełne zaplecze gastronomiczne 200m2 – kuchnia główna i wydawka, dwie chłodnie, obierak, zmywak, magazyn brudny, biuro i inne pomieszczenia gospodarcze

PIĘTRO: hol 47m2, sala bankietowa  130m2 na 40-70 osób, 2 pokoje każdy ma 30m2 i łazienka dla gości

PIWNICA: szatnie i pomieszczenia socjalne dla pracowników oraz 40m2 to łazienki obsługujące gości z sal parterowych (damskie, męskie i dla osób niepełnosprawnych

TARAS ZEWNĘTRZNY wybrukowana , otoczona zielenią i kwiatami część posesji ze stolikami dla gości

PARKING na 50 samochodów na terenie posesji

Ponieważ obiekt cieszy się dużym powodzeniem (kalendarz rezerwacji imprez na najbliższe lata jest już pełny !) obecny Właściciel ma aktualne pozwolenie na budowę kolejnego budynku na terenie posesji o powierzchni 251m2, w którym zaprojektowano kolejną- czwartą salę bankietową 162m2 na 80-100 osób z własnym zapleczem kuchennym i toaletami.

CZĘŚĆ MIESZKALNA

Komfortowy 2-poziomowy apartament o powierzchni 194m2 z oddzielnym wejściem ale połączony wewnętrznie z częścią usługową

POZIOM DOLNY: część dzienna – salon z kominkiem 46m2 połączony z przeszkloną jadalnią 24m2 z wyjściem do  ogrodu zimowego, wyposażona kuchnia 23m2, łazienka z wanną, pralnia

GÓRNY POZIOM: 3 przestronne sypianie każda ma ok. 20m2, duża łazienka 13m2, hol 18m2

STAN TECHNICZNY BARDZO DOBRY, obiekt nie wymaga żadnych nakładów finansowych !

Ładna i nowoczesna bryła architektoniczna budynku wybudowana z ceramiki (porotherm), ocieplona, elewacja pokryta tynkiem z elementami drewna a w części klinkierem, dach kryty dachówką ceramiczną, posadzki w części restauracyjnej kryte gresem.

POSESJA:

Całość jest wykonana w bardzo dobrym standardzie i bardzo zadbana, ogród to nie tylko pięknie utrzymana zieleń i kwitnące kwiaty i krzewy ozdobne,, to również między innymi własny zarybiony staw, altana dla gości, własna szklarnia i warzywniak, wybrukowane podjazdy i ozdobne murowane ogrodzenie, cały teren jest oświetlony. Dbając o swoich gości, obiekt posiada nawet własną kapliczkę, w której udzielane są śluby.

Nad bezpieczeństwem gości i mieszkańców  czuwa system kamer na całej posesji (telewizja przemysłowa) , system alarmowy z monitoringiem.

ŚWIETNA PROPOZYCJA BIZNESOWA – STOPA ZWROTU NA POZIOMIE 9% !

Cena: 4 950 000  PLN – POLECAM !
Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.

Please follow and like us:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial