fbpx

NADMORSKI PENSJONAT

Pensjonat jest przystosowany i posiada zezwolenie na przyjmowanie grup zorganizowanych oraz kolonii, zielonych szkół.

Read More

PENSJONAT JASTRZĘBIA GÓRA

Fantastyczne położenie w centrum Jastrzębiej Góry, tuż przy deptaku nadmorskim, przy wejściu na plażę w nadmorskim kurorcie, w sąsiedztwie nadmorskich pensjonatów i hoteli, restauracji, barów i pubów tętniących życiem !

Read More

APARTAMENT ROZEWSKA

Na sprzedaż 2-pokojowy komfortowy apartament wakacyjny z miejscem w hali garażowej w Jastrzębiej Górze świetnie położony przy wejściu na plażę.

Read More

APARTAMENT WŁADYSŁAWOWO

Fantastyczna oferta zarówno do zamieszkania nad morzem jak i inwestycyjnie - mieszkaj i zarabiaj nad polskim morzem !

Read More

APARTAMENT JURATA

Apartamenty położone są w niewielkim apartamentowcu składającym się z 4 mieszkań zlokalizowanym na działce ogrodzonej i otoczonej drzewami, wzdłuż Parku Zdrojowego z urokliwym widokiem na Zatokę Pucką.

Read More

APARTAMENT W JURACIE

Apartament w Juracie 2 minuty od morza i molo

Read More

DOM NAD JEZIOREM

BAJKOWO, PRZEPIĘKNIE POŁOŻONY KOMFORTOWY DOM - POMIĘDZY JEZIOREM A LASEM

Read More

APARTAMENT W SOPOCIE

SOPOT PAS NADMORSKI!

Read More

PENSJONAT WŁADYSŁAWOWO

Ładny i nowoczesny pensjonat o powierzchni 461,84m2 świetnie położony we Władysławowie - kurorcie nadmorskim o pełnym obłożeniu w sezonie.

Read More

NOWOCZESNY OBIEKT HANDLOWO-MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNY

Obiekt o powierzchni 1469m2 położony jest na działce 4361m2 ogrodzonej i wybrukowanej, stanowiącą plac manewrowy dla TIR'ów oraz parking na ok. 30 samochodów z dwoma bramami wjazdowymi.

Read More

NADMORSKI PENSJONAT

Nieruchomość położona w centrum Jastrzębiej Góry 100m od morza w sąsiedztwie pensjonatów w jednym z najbardziej lubianych nadmorskim kurorcie !

Read More

GOPLANA

REWELACYJNA LOKALIZACJA W NAJBARDZIEJ RUCHLIWYM MIEJSCU W GDYNI - SKWER TADEUSZA KOŚCIUSZKI ! NA RESTAURACJĘ, HOTEL, APARTAMENTY !

Read More

LOKAL GASTRONOMICZNY W CENTRUM GDYNI

Fantastyczna restauracja w fantastycznej lokalizacji w ścisłym, najbardziej ruchliwym centrum miasta przy ulicy Świętojańskiej w sąsiedztwie Skweru Kościuszki, plaży, morza, Mariny Jachtowej, Teatru Muzycznego - w tętniącym sercu Gdyni.

Read More

APARTAMENT W SOPOCIE

Apartament położony w najlepszej lokalizacji w pasie nadmorskim w Sopocie, na terenie kompleksu Parkur II przy ul. Łokietka !

Read More

NADMORSKI PENSJONAT

Nowy, oddany do użytkowania w 2015r komfortowy pensjonat o powierzchni 350m2 położony na ogrodzonej i bardzo ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 841m2 w Jastrzębiej Górze - zaledwie 250m od morza.

Read More

PENSJONAT W ŁEBIE

SZUKASZ POMYSŁU NA ŻYCIE i KOCHASZ MORSKIE KLIMATY ?

Read More

APARTAMENT TRANSATLANTYK

Na sprzedaż nadmorski apartament w centrum Gdyni o powierzchni 77,8m2 położony na III piętrze w 11-piętrowym luksusowym i prestiżowym apartamentowcu z 2011r w ścisłym centrum Gdyni, kilka kroków od morza, Bulwaru Nadmorskiego i gdyńskiej Mariny.

Read More

MIESZKANIE FORT FOREST

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 położone na I piętrze na terenie prestiżowego i bardzo bezpiecznego kompleksu FORT FOREST w Gdyni.

Read More

NADMORSKI APARTAMENT GDAŃSK PRZYMORZE

Apartament położony na VIII piętrze w 17-piętrowym nowoczesnym apartamentowcu w inwestycji "Trzy Żagle" wybudowanej przez INPRO SA w 2010 roku w pasie nadmorskim Gdańska z dużą loggią z widokiem na morze i dwoma miejscami parkingowymi.

Read More

KOMFORTOWY DOM W REDZIE

LUKSUSOWY DWURODZINNY DOM W REDZIE koło Gdyni - ZAMIESZKAJ JUŻ DZIŚ !

Read More

APARTAMENT W JURACIE

LUKSUSOWY APARTAMENT NA PLAŻY W JURACIE Z WIDOKIEM NA MORZE ! Wyjątkowa i niepowtarzalna oferta - luksus, morze, plaża i...

Read More

REZYDENCJA POD TRÓJMIASTEM

NIE ZNAJDZIESZ LEPSZEJ OFERTY W TRÓJMIEŚCIE ! LUKSUSOWA POSIADŁOŚĆ Z BASENEM NA SPRZEDAŻ ! LUKSUS, SMAK,  ELEGANCJA i NOWOCZESNOŚĆ  W...

Read More