fbpx


Apartament w Juracie z 40-metrowym tarasem !

Apartament w Juracie, zanurzony w zieleni, z szumem morza i juracką bryzą i z 40-metrowym tarasem !
Zobacz na youtube https://youtu.be/21ePm6MEbec

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w Juracie z częściowo zadaszonym 40-metrowym tarasem, kilka kroków od plaży i morza i jurackiego molo.
Apartament o powierzchni 37,35m2 położony na 3-piętrze (oczywiście jest winda) z miejscem postojowym w kameralnym, bardzo ładnie położonym apartamentowcu.

Apartament składa się z
– dominującej części dziennej – salonu z wyjściem na olbrzymi 40-metrowy taras
– wyposażonego aneksu kuchennego (płyta kuchenna, piekarnik, lodówka, pralka)
– sypialni z wyjściem na taras
– łazienki z natryskiem
– przedpokoju
W cenie naziemne miejsce parkingowe na terenie monitorowanej posesji.

Stan techniczny – apartament jest gotowy do zamieszkania, wyposażenie jest w cenie. Na posadzkach położona jest deska merbau, łazienka wykończona w glazurze, stolarka okienna PCV, taras wyłożony jest terakotą.

Cudowny 40-metrowy taras to naturalne powiększenie salonu – to tutaj w lecie toczy się życie, taras jest olbrzymi, mieści się na nim nie tylko duży stół z krzesłami, ale i kilka leżaków, a wyjście na taras jest nie tylko z salonu, ale również z sypialni, to naprawdę miłe jadać tu posiłki czy spędzać letnie, gorące wieczory 🙂

Miesięczne koszty utrzymania są na poziomie 540zł, w tym jest również ogrzewanie, w przeciwieństwie do większości apartamentowców w Juracie – budynek ma własną kotłownię, więc zimą apartament i cały budynek  jest ogrzewany, co jest olbrzymia zaletą dla lubiących odwiedzać Półwysep przez cały rok.

Budynek, w którym znajduje się apartament, to zanurzony w zieleni na skraju sosnowego jurackiego zagajnika 3-pietrowy kameralny apartamentowiec z 2008r, wyposażony w cichobieżną windę, własną kotłownię i zielony parking. Kaidy apartament posiada przynależne naziemne miejsce parkingowe. Całość posesji jest ogrodzona i monitorowana.

Od Ciebie zależy czy będziesz to mieszkać , spędzać wakacje czy zarabiać na wynajmie.
Cena: 880 000zł (w cenie wyposażenie widoczne na zdjęciach)
Poczuj zachwycający smak Juraty przez cały rok – POLECAM !
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC351468
Rynek: wtórny
Cena: 880 000 PLN
Pow. całkowita: 37.35 m²
Cena za m²: 23 561 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 3
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Rok budowy: 2008
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO własne
Taras: Tak
Internet: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.