fbpx


DOM BLISKO MORZA

NADMORSKI CAŁOROCZNY KAMERALNY PENSJONAT w JASTRZĘBIEJ GÓRZE
REWELACYJNA LOKALIZACJA 150 metrów OD MORZA I PIASZCZYSTEJ PLAŻY !
SZEŚĆ EKSKLUZYWNYCH APARTAMENTÓW Z ŁAZIENKAMI I TARASAMI LUB BALKONAMI, RECEPCJA.

Na sprzedaż nowy bardzo gustownie urządzony, funkcjonujący całoroczny nadmorski kameralny pensjonat o powierzchni całkowitej 164,52 m2 (użytkowej 118,25 m2) świetnie położony zaledwie 150 m od morza, pięknej, piaszczystej plaży i klifu, w centrum nadmorskiego kurortu, w sąsiedztwie domu Whisky. 

Wszystkie komfortowe i stylowe pokoje posiadają łazienki z natryskami, taras lub balkon z kompletem wypoczynkowym, wyposażone są w meble, telewizory, lodówki, czajniki bezprzewodowe, ręczniki i pościel oraz bezprzewodowe WI-FI.

BUDYNEK:
PARTER – hol wejściowy i recepcja z zapleczem socjalnym i łazienką oraz 3 pokoje z łazienkami i tarasami.
PIĘTRO – hol, 3 pokoje z łazienkami i balkonami. Dwa z nich posiadają po dwa balkony.

DZIAŁKA:

Ładnie zagospodarowana z posadzoną zielenią, w całości ogrodzona z 10 miejscami postojowymi dla gości o powierzchni 990m2.

STAN TECHNICZNY:

Nowy budynek, wewnątrz wykończony materiałami najwyższej jakości, wszystkie meble zostały wykonane na zamówienie z dbałością o najdrobniejsze detale aby nadać temu miejscu niepowtarzalny klimat.
W pokojach na podłogach wyłożone są panele, części wspólne kaflami, łazienki wykończone w glazurze.
Nad tarasami i balkonami zainstalowano markizy aby chroniły gości przed słońcem.
Budynek nie wymaga przez co najmniej kilka lat żadnych nakładów finansowych.
Budynek wybudowany z pustaka ocieplony styropianem i pokryty tynkiem akrylowym, dach z blachodachówki, nowe okna PCV, we wszystkich pomieszczeniach rozprowadzone jest ogrzewanie gazowe – podłogowe. W budynku zamontowano instalacje alarmową.
Wszystkie media: woda, prąd, kanalizacja i gaz.

Bardzo dobra lokalizacja w samym centrum, blisko promenady, jednego z głównych wejść na piaszczystą plażę, restauracji, kawiarni i butików.

Rewelacyjna oferta wakacyjna i inwestycyjna – inwestuj i zarabiaj i spędzaj czas nad morzem !
Jastrzębia Góra to popularny nadmorski kurort, licznie odwiedzany przez turystów z całej Polski w sezonie wakacyjnym i poza nim – idealna lokalizacja na Twój nadmorski biznes 🙂

CENA : 1 990 000 zł
Pensjonat sprzedawany jest z pełnym nowym wyposażeniem widocznym na zdjęciach !
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC225582
Rynek: wtórny
Cena: 1 990 000 PLN
Pow. całkowita: 164.52 m²
Cena za m²: 12 096 PLN
Powierzchnia działki: 990 m²
Liczba pokoi: 6
Liczba pięter: 1
Przeznaczenie: Budowlana
Opis budynku
Rodzaj budynku: Wolnostojący
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 2020
Materiał: pustak
Bezpieczeństwo
Recepcja: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: gazowe
Balkon: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.