fbpx


Komfortowe mieszkanie z widokiem na morze Gdynia

Chcesz widzieć wpływające statki do Portu w Gdyni ?
Chcesz mieć widok z okien na kultowe żurawie Stoczni Gdyńskiej ?

To jest niezwykłe mieszkanie, zajmuje całe piętro w zadbanej gdyńskiej kamienicy z miejscem postojowym.
Oczywiście jest to również niezależny lokal mieszkalny z własną księgą wieczystą 🙂

To mieszkanie, to jest niezwykła przestrzeń, w której niebywale dobrze się żyje, pracuje i odpoczywa, wiem to na pewno 🙂
Mieszkanie położone jest przy ul. Morskiej w zadbanej kamienicy z lat 30tych, bliziutko dworca PKP Gdynia Główna  i stacji SKM i generalnie blisko wszystkiego, co powoduje, że Gdynia jest cudownym miejscem nie tylko do odpoczynku ale i do mieszkania na stałe – sklepów, restauracji, kawiarni, muzeów, teatrów a przede wszystkim spacer nad morze, Bulwar Nadmorski czy do mariny jachtowej zajmuje kilka minut.

Kamienica, w której znajduje się mieszkanie, to bardzo zadbany budynek po gruntownych remontach – jedynie wysokie na trzy metry sufity, niestandardowe rozmieszczenie pomieszczeń i historyczne zapisy dowodzą tego, że jest to solidny, przedwojenny budynek, oczywiście wybudowany z cegły 🙂
Na wyposażoną w monitoring klatkę schodową wchodzimy wprost z ulicy (przedwojenne mury perfekcyjnie wyciszają wnętrze). Udajemy się na drugie piętro i otwieramy jedyne na tej kondygnacji drzwi (mieszkanie zajmuje całe piętro kamienicy). Całkiem możliwe, że spotkamy na klatce sąsiadów, ale ich nie musimy się obawiać – to niezwykle sympatyczni ludzie.

Cały lokal zajmuje jeden poziom 80,4 m2. To nowoczesny, przestronny, trzy pokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia.
Najpierw wita nas przedpokój (6 m2) z wbudowaną szafą i ogromnym lustrem.
Po prawej stronie jest salon wielkości kawalerki – 31 m2. Dzięki kominkowi jesienią i zimą jest tu jeszcze przytulniej niż latem! Kominek, to oczywiście nie jedyne źródło ciepła, mieszkanie posiada własne gazowe centralne ogrzewanie piecem gazowym 2-funkcyjnym. Z salonu możemy wejść na balkon, który znajduje się od strony zamykanego podwórka (tu można parkować).

Wracamy do przedpokoju i otwieramy kolejne drzwi po prawej stronie – sypialnia z dużym oknem i podobnie dużym metrażem (20 m2). Musisz zobaczyć (i dotknąć!) kolorowe zagłówki, które nadają ciepła tej przestrzeni.
Idziemy dalej – łazienka (5,5 m2). A w niej: wanna z prysznicem, umywalka z szafką i lustrem, sedes oraz bidet. I najważniejsze: znasz to uczucie, gdy wychodzisz spod prysznica i stajesz bosą stopą na zimnych płytkach? Zapomnij o tym – jest ogrzewanie podłogowe.

Wracamy do przedpokoju i trafiamy wprost do kuchni (5,6 m2). Pierwsze, co ukaże się Twoim oczom, to przepiękny widok na gdyński port i morze. Później zobaczysz w pełni wyposażoną kuchnię ze zmywarką, piekarnikiem, lodówką i pralką. Czy to nie ekscytujące: robić śniadanie i patrzeć prosto na morze i  statki wpływające do portu ?

Obok kuchni znajduje się gabinet  z równie pięknym – jak ten w kuchni – widokiem na morze, port, stocznię. Gabinet ma powierzchnię10,5 m2 i bez problemu można go przerobić na dodatkowy pokój, sypialnię czy garderobę. Jedną ze ścian w całości zajmują szafy w zabudowie, drugą regały na książki.

Mieszkańcy kamienicy korzystają z własnego, zamykanego parkingu na terenie posesji a dodatkowo przed budynkiem są miejsca parkingowe (ogólnodostępne), które od roku 2021 zostaną objęte strefą płatnego parkowania, co oznacza preferencyjne stawki dla mieszkańców.

Niskie koszty eksploatacyjne ok. 160 zł miesięcznie,
media płatne wg zużycia czynią mieszkanie praktycznie bez kosztowe.


Bezcenny jest  komfort życia tutaj z bliskością morza, cudownego gwaru miasta i przede wszystkim z codziennym widokiem na morze.
Cena: 795 tys. zł
W cenie pełne wyposażenie – POLECAM !
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC101419
Rynek: wtórny
Cena: 795 000 PLN
Pow. całkowita: 80.4 m²
Cena za m²: 9 888 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 4
Opis budynku
Rodzaj budynku: Kamienica
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 1930
Materiał: cegła
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Standard
Ogrzewanie: gazowe
Balkon: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.