fbpx


Komfortowy apartament blisko morza w Gdyni

Na sprzedaż komfortowy 3-pokojowy apartament w Gdyni Pogórzu, blisko plaży w Gdyni, Rewie czy w Mechelinkach.
Wchodzisz i mieszkasz lub wynajmujesz i zarabiasz – apartament jest sprzedawany z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem !
Zobacz na YouTube https://youtu.be/ta0q-YGcoY8

APARTAMENT
3-pokojowy apartament o powierzchni 56m2 położony jest na trzecim piętrze w IV piętrowym komfortowym apartamentowcu z windą w Inwestycji Eurostyl OŚ. MORSKIE.
Do apartamentu przynależy komórka lokatorska, miejsce w hali garażowej , dodatkowo do dyspozycji mieszkańców są miejsca miejsca naziemne na terenie posesji.

Salon 23m2 z otwartą wyposażoną kuchnią, duży narożny taras 11m2, dwie sypianie, hol i łazienka z wanną. W cenie również miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej oraz komórka lokatorska.

Stan techniczny bardzo dobry, drewniane posadzki, w łazience terakota, okna PCV, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Mieszkanie jest bardzo zadbane,  przepięknie wykończone  i wyposażone, nie tylko w meble i sprzęt AGD , ale również w gustowne dodatki, naczynia i dekoracje.
Nowoczesna kuchnia wyposażona w płytę kuchenną, piekarnik, zmywarkę, lodówkę, naczynia i garnki kuchenne.
Słoneczny salon z dużym narożnym południowym tarasem, z aneksem jadalnym, dużą wygodną sofą, kompletem wypoczynkowym i TV.
Dwie śliczne sypialnie, z dużymi wygodnymi podwójnymi łóżkami, szafami, komodą i szafkami nocnymi
Duża łazienka w wanną, pralką.

Miesięczne opłaty na poziomie 370zł latem i ok. 500zł zimą (w tym zaliczkowo ogrzewanie, ciepła i zimna woda, fundusz remontowy)

LOKALIZACJA
OŚ MORSKIE to nowoczesna inwestycja  niskich apartamentowców z windami i podziemną halą garażową, osiedle posiada własną infrastrukturę – sklepy, przychodnie medyczną, plac zabaw, skatepark, w sąsiedztwie znajduje się galeria handlowa SZPERK z mnogością sklepów i z siłownią, równie niedaleko znajduje się nowa szkoła z krytym basenem i dużym boiskiem.
Kilka minut zajmuje dotarcie do centrum Gdyni,  na plażę w Gdyni, Rewie czy w Mechelinkach – komunikacja miejską czy rowerem (cała okolica posiada sieć ścieżek rowerowych)

Świetna propozycja dla osób szukających komfortu (bez żadnych dodatkowych nakładów) i bliskości morza !

Cena: 609 000 zł
(w cenie pełne wyposażenie, miejsca parkingowe i komórka lokatorska)
WOLNY OD ZARAZ –  POLECAM !


Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC889251
Rynek: wtórny
Cena: 609 000 PLN
Pow. całkowita: 56 m²
Cena za m²: 10 875 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 4
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 2016
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO miejskie
Taras: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Komórka lokatorska: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.