fbpx


Komfortowy dom w Redzie na sprzedaż

Dom na wzgórzu – komfortowy dom w wyjątkowej lokalizacji na wzgórzu – obok punku widokowego z widokiem na Zatokę i Nadmorskiego Parku Krajobrazowego !

Zadbany wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 186m2 położony na działce 868m2, ogrodzonej i pięknie zagospodarowanej kaskadowym ogrodem, z niezliczoną ilością kwitnących kwiatów i krzewów od wczesnej wiosny do później jesieni.

DOM
Dom sprzedawany z wyposażeniem widocznym na zdjęciach

PARTER – południowy, słoneczny salon z widokowym balkonem na okolicę, duża oddzielna, nowoczesna i wyposażona kuchnia z wyspą i jadalnią, garderoba, toaleta, hol, garaż
PÓŁPIĘTRO –  sypialnia, łazienka z natryskiem
PIĘTRO  – 3 przestronne sypialnie i duża łazienka z wanną
PRZYZIEMIE – zaplecze techniczne domu, m.in. kotłownia gazowa, część gospodarcza posiadająca wyjście do ogrodu poprzez duży zadaszony taras.

Dom pierwotnie został wybudowany w latach 90tych, a później został rozbudowany i zmodernizowany
Dom jest komfortowy i zadbany, na posadzkach znajdują się kafle, drewno i dobrej jakości panele podłogowe, wszystkie łazienki wykończone są w glazurze, okna PCV.
Kuchnia nowoczesna zabudowana z wyspą kuchenną , wyposażona w sprzęt AGD – zmywarkę, płytę kuchenną, piekarnik, mikrofalówkę i lodówkę.
W domu zainstalowany jest system alarmowy

Dom został wybudowany z cegły ceramicznej, ocieplony styropianem i pokryty tynkiem akrylowym oraz ozdobnym klinkierem, dach kryty blachodachówką.
Wszystkie media miejskie – gaz, woda, kanalizacja, prąd.
Ogrzewanie CO gazowe piecem Viessmann z zasobnikiem na ciepłą wodę a dodatkowo na dachu zamontowano solary podgrzewające wodę.

Dom sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem !

OGRÓD
Działka o powierzchni 868m2 jest ogrodzona i zagospodarowana.
Ponieważ dom jest na wzgórzu, ogród jest urządzony tarasowo i przepięknie obsadzony niezliczoną ilością kwiatów i krzewów, kwitnących od wczesnej wiosny do późnej jesieni.
Komunikacja, taras i podjazd wyłożone są staro-brukiem.
Ogrodzenie jest kute, a obie bramy – garażowa i wjazdowa są automatycznie otwierane.

LOKALIZACJA
To jedno z najpiękniejszych miejsc w Redzie – piękna widokowa i spokojna lokalizacja na wzgórzu, to jedyne miejsce w Redzie, gdy dojeżdżając do domu rozpościera się niesamowity widok na morze, a tuż obok znajduje się Nadmorski Park Krajobrazowy.
Otoczenie to niska zabudowa jednorodzinna, niedaleko „podręczny’ sklep spożywczy, a kawałek dalej miejska infrastruktura – aquapark, sklepy większe i mniejsze, szkoły i przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej, SKM i PKP.

Cena: 1 490 000zł
(w cenie wyposażenie domu)
POLECAM !

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC796340
Rynek: wtórny
Cena: 1 490 000 PLN
Pow. całkowita: 186 m²
Cena za m²: 8 011 PLN
Powierzchnia działki: 868 m²
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 1
Przeznaczenie: Budowlana
Opis budynku
Rodzaj budynku: Wolnostojący
Stan budynku: bardzo dobry
Materiał: cegła
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: gazowe
Balkon: Tak
Taras: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Piwnica: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak
Garaż: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.