fbpx

Komfortowy nadmorski apartament w Juracie

Home / Portfolio / Komfortowy nadmorski apartament w Juracie
NA SPRZEDAŻ KOMFORTOWY NADMORSKI APARTAMENT W JURACIE
3 TARASY, MIEJSCE POSTOJOWE I SZUM MORZA W CENIE !

Na sprzedaż pięknie położony zaledwie 100 metrów od plaży i morza, 3-pokojowy apartament o powierzchni 86.97 m2
Nadmorski apartament znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego apartamentowca „Na Wydmie” z 2001r. świetnie usytuowanego 100 metrów od plaży w Juracie, zanurzonym w uroczym, sosnowym zagajniku.
Apartament składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras,  wyposażonej kuchni w zabudowie, dwóch  sypialni (każda z własnym tarasem), łazienki z prysznicem, oddzielnego WC i przedpokoju.

Stan techniczny bardzo dobry: apartament  przeszedł niedawno kapitalny remont, jest wyposażony i w pełni umeblowany – nie wymaga żadnych nakładów finansowych. 
Na posadzkach położono deskę barlinecką,  w łazience i WC –  gres.  Nowa kuchnia z 2019r.  z wyposażeniem AGD firmy Siemens  została wykonana pod indywidualne zamówienie z dbałością o wszystkie udogodnienia.
Meble w salonie, sypialni i przedpokoju  również zostały wykonane na zamówienie. 
Drzwi i futryny drewniane (dąb polski ), okna drewniane, wszystkie 3 tarasy wyłożono gresem, balustrady są wykonane ze szkła i stali szlachetnej, na elewacji budynku znajdują się drewniane panele.

Do apartamentu przynależy  miejsce postojowe w hali garażowej.
Kompleks posiada własne centralne ogrzewanie !
Cały kompleks „Na Wydmie” jest ogrodzony, całodobowo monitorowany bardzo zadbany z kwitnącymi krzewami i kwiatami, zanurzony w zieleni; części wspólne są wybrukowane.
Bardzo atrakcyjna lokalizacja w Juracie bezpośrednio przy wejściu na plażę – morze, plażę i molo – wszystko to możesz mieć na wyciągnięcie ręki kupując ten apartament !

Cena: 1 850 000 zł
POLECAM !
ZACZNIJ SWOJE WAKACJE NAD MORZEM W JURACIE JUŻ DZISIAJ 🙂
(W cenie pełne wyposażenie apartamentu widoczne na zdjęciach)
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC246805
Rynek: wtórny
Cena: 1 850 000 PLN
Pow. całkowita: 87 m²
Cena za m²: 21 264 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 2
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: idealny
Rok budowy: 2001
Materiał: pustak
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Recepcja: Tak
Wideodomofon: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO własne
Balkon: Tak
Taras: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun ofertyJesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.