fbpx


Luksusowa rezydencja na sprzedaż

LUKSUSOWA REZYDENCJA W ZAKOLU WISŁY KUJAWSKO-POMORSKIE NA SPRZEDAŻ !

1,5 hektarowa posesja, budynek mieszkalny wolnostojący 390m2, budynek garażowy 3-stanowiskowy

REZYDENCJA

Wolnostojący piętrowy budynek mieszkalny o powierzchni 390m2 wybudowany w 2007r z ceramiki, ściany wzniesiono z porothermu 25cm, ocieplone 15cm warstwą styropianu, pustka powietrzna 2,5cm i elewacja wykonana z cegły klinkierowej ROBEN, dach kryty dachówką ceramiczną ROBEN, posadzki pokryte parkietem olchowym i egzotycznym drewnem afrykańskim JATOBA, czyli afrykańską wiśnia, w salonie i holach na posadzkach położono kafle, łazienki wykonane w glazurze, całe opierzenie budynku rynny, rury spustowe wykonano w miedzi, stolarka okienna drewniana, stolarka drzwiowa z litego drewna, ogrzewanie CO gazowe piec Viessmann, w łazienkach i w kuchni – ogrzewanie podłogowe. Cały budynek posiada system centralnego odkurzacza ze śmiotką centralną w kuchni, system alarmowy oraz monitoring.

PARTER podzielony na dwie strefy

STREFA DZIENNA salon 50m2 z kominkiem i z wyjściem do pięknego ogrodu, gabinet, kuchnia, hol, wc, ze strefą rozrywki – sala kinową 80m2 z własnym zapleczem – kuchnia i łazienka

– STREFA PRYWATNA – sypialnia, garderoba, łazienka z 2-osobową wanną, natryskiem z sauną, druga sypialnia z łazienką, hol, pokój sportowy 37m2 z siłownią, kotłownia gazowa

PIĘTRO: pokój 40m2 z garderobą, sypialnia z garderobą, łazienka z wanną i natryskiem, pokój techniczny (pralnia, prasowalnia)

Część budynku, w której znajduje się sala kinowa jest przygotowana pod względem technicznym do stworzenia basenu wewnętrznego o wymiarach niecki basenowej 10,5m x 4,5m

POSESJA

Piękna 1,459 hektarowa działka w całości ogrodzona i zagospodarowana; z budynkiem garażowym 3-stanowiskowym, budynkiem garażowo-gospodarczym oraz dwiema altanami. Dziedziniec, podjazdy, ścieżki komunikacyjne wybrukowane ozdobnym 3-kolorowam granitem, w ogrodzie dużo nasadzeń krzewów, kwiatów i drzew ozdobnych.

LOKALIZACJA

Nowe to niewielka średniowieczna miejscowość położona na wysokim brzegi i w zakolu Wisły w województwie kujawsko-pomorskim na granicy Pojezierza Starogardzkiego i Borów Tucholskich i Szlaku Bursztynowego, z pięknym Starym Miastem i rynkiem, z historycznym zamkiem krzyżackimi, zabytkowymi murami obronnymi, kościołami i pięknymi kamieniczkami, świetnie połączona autostradą A1 z Warszawą w jedną stronę i morzem (godzina jazdy samochodem do Gdańska)

W MPZP nieruchomość położona jest w jednostce 49MW-U o funkcji podstawowej – zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna o wysokiej intensywności zabudowy z funkcją towarzyszącą – usługową, w związku z tym posiadłość może służyć celom mieszkalnym ale również może być świetną propozycją na siedzibę firmy z nieuciążliwą funkcją usługową, możliwa jest również jej znaczna rozbudowa.

Cena: 2 650 000 zł

SZYBKIE WYDANIE – POLECAM !

 

 

Parametry nieruchomości
Nr oferty:EC688112
Rynek:wtórny
Cena:2 650 000 PLN
Pow. całkowita:390 m²
Cena za m²:6 795 PLN
Powierzchnia działki:14590 m²
Liczba pokoi:9
Liczba pięter:1
Przeznaczenie:Budowlana
Opis budynku
Rodzaj budynku:Wolnostojący
Stan budynku:wysoki standard
Rok budowy:2007
Materiał:porotherm
Bezpieczeństwo
Domofon:Tak
Ochrona:Tak
Wideodomofon:Tak
Alarm:Tak
Standard
Ogrzewanie:gazowe
Balkon:Tak
Taras:Tak
Internet:Tak
Umeblowane:Tak
Gaz:Tak
Kanalizacja:Tak
Woda:Tak
Parking/Garaż
Parking:Tak
Garaż:Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.