fbpx


LUKSUSOWE APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA MARINĘ

NOWE LUKSUSOWE APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA MARINĘ JACHTOWĄ !

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament  o powierzchni 32,56 m2 m2 z balkonem  6,73 m2 położony na  II piętrze   w II piętrowym luksusowym i kameralnym apartamentowcu z windą (tylko dwa mieszkania na każdym piętrze) unikalnie położony w zamkniętym kompleksie niskich apartamentowców na terenie Mariny Jachtowej.

Apartament składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią,  sypialni, łazienki  i holu oraz balkonu.
Apartament sprzedawany jest w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz.
Planowane oddanie do użytkowania w II kwartale 2023r.

Cała Inwestycja zajmuje teren o powierzchni 9 hektarów , powstają tu kameralne komfortowe budynki, tylko 4 – 9 apartamentów w każdym budynku, każdy apartament ma taras lub/i ogródek i z każdego apartamentu jest cudowny widok na Marinę Jachtową.
Przestrzeń pomiędzy budynkami wypełni woda – basen jachtowy z przystanią, kanałami, pomostami (szerokość podejścia ok. 34m, długość jednostek do 40 stóp, głębokość basenu 2-2,5m)

Inwestycja to 14 budynków apartamentowych, budynek recepcji, budynek kapitanatu i przede wszystkim Marina Jachtowa, w której skład będą wchodzić pomosty jachtowe przeznaczone pod indywidualne miejsca cumownicze o szerokości stanowiska cumowniczego około 5 m; miejsca cumownicze w Marinie będą miały zapewniony dostęp do energii elektrycznej oraz wody bieżącej (rozliczenie zgodnie z cennikiem portowym)

To unikatowy koncept apartamentów połączonych z luksusową mariną w Gdańsku Sobieszewie. Podstawowym założeniem, który przyświecał twórcom inwestycji było połączenie bliskości natury i elitarnego charakteru budynków mieszkalnych. Całość inwestycji powstanie w trzech etapach. W I etapie powstaną 92 apartamenty o powierzchni od 41 do 89 mkw.

Nabrzeże Mariny z własnym kapitanatem oferuje wiele atrakcji zarówno dla miłośników życia na wodzie, jak i na lądzie – basen, sauna sucha i mokra, restauracja, klub jachtowy, sala klubowa, sala bankietowa i konferencyjna oraz sale zabaw dla dzieci.

To propozycja dla osób, które cenią jakość i styl. Prosta, geometryczna bryła budynków idealnie wpisuje się w nurt nowoczesnego budownictwa. Duże okna oprócz funkcji estetycznej zapewnią doskonałe nasłonecznienie wnętrz, a jednocześnie zagwarantują niepowtarzalny widok na Marinę z każdego apartamentu.
Technologia na miarę XXI wieku pozwala na zdalne sterowanie ogrzewaniem w każdym apartamencie oraz na mobilny dostęp do apartamentów.
Cały kompleks jest monitorowany.

Nowoczesny design i architektura kompleksu tworzy niepowtarzalne miejsce, które z jednej strony skradnie serce niejednego miłośnika  żeglarstwa i przyrody, a z drugiej będzie synonimem elegancji i prestiżu. Kompleks otoczony jest parkiem krajobrazowym i rezerwatem przyrody, w bliskiej odległości od otwartego morza i szerokich piaszczystych plaż z szybkim dojazdem do pięknego zabytkowego centrum Gdańska.

Cena: 798 000  zł  + 23 % VAT (981 540 zł brutto)

Cena naziemnego miejsca postojowego 30 000 zł netto (do ceny należy doliczyć 23%VAT)
POLECAM !
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC430959
Rynek: pierwotny
Cena: 798 000 PLN
Pow. całkowita: 32.56 m²
Cena za m²: 24 509 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 2
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: deweloperski
Rok budowy: 2023
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Recepcja: Tak
Standard
Ogrzewanie: gazowe
Balkon: Tak
Internet: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.